Aktualności
Ogłoszenia

Bieg z Bolesławem 2018

Dnia .

Zapraszamy na kolejną edycję Biegu z Bolesławem!

Data Biegu: 18.08.2018

Biuro biegu: 13:30

Start: 15:00

Bieg z Bolesławem jest to bieg przełajowy na odcinku ok. 10 km. pomiędzy miejscowościami Świerże (plac przed kościołem) – Hniszów z metą przy 1000 letnim dębie Bolko! Trasa przebiega przez malownicze nadbużańskie tereny i obfituje w wiele miejsc praktycznie nienaruszonych przez działalność człowieka. Sama rzeka Bug będąca ostatnią nieuregulowaną rzeką w europie pozwala oderwać się od codziennego zgiełku i trosk.

Nasz bieg nie jest biegiem ekstremalnym, nie spotkacie na trasie przeszkód terenowych czy też opon do przenoszenia, tu chodzi o rekreację i odpoczynek, możliwość eksploracji tych dzikich terenów z ulubioną muzyką w słuchawkach. Większość trasy można pokonać suchą stopą, co nie oznacza, ze nie będzie okazji się pobrudzić. Na trasie rozmieszczone będą punkty wodne gdzie można uzupełnić płyny czy też napełnić własny bidon.

Oczywiście przewidujemy przeprowadzenie klasyfikacji medalowej wraz z nagrodami dla najszybszych uczestników w kategoriach kobiet i mężczyzn.

Maksymalny czas biegu to aż 3 godziny, co sprawia, że osoby chcące potraktować naszą imprezę tylko i wyłącznie, jako spacer krajoznawczy też mogą to zrobić. Tu chodzi tylko i wyłącznie o dobrą zabawę!

 

W ramach wpisowego zapewniamy:

1. Świetną zabawę na trasie Biegu Przełajowego z Bolesławem.

2. Zabezpieczenie medyczne.

3. Posiłek regeneracyjny po biegu.

4. Możliwość skorzystania z prysznica.

5. Transport po biegu z miejscowości Hniszów na miejsce Startu (parking przed kościołem w Świerżach) gdzie można pozostawić samochód.

Podgląd plakatu:

 

Zapraszamy!

 

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest zaakceptowanie regulaminu poprzez wypełnienie oświadczenia oraz wypełnienie formularza RODO dotyczącego przetwarzania danych osobowych.

Dokumenty do pobrania:

Oświadczenie uczestnika Biegu z Bolesławem

Formularz RODO

Regulamin Biegu z Bolesławem

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 86 → wczoraj: 48 → a dotychczas: 92962