Wycieczka Park Trampolin i Muzeum w Lublinie

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie organizuje wycieczkę do Lublina, która odbędzie się 15 lutego 2019 r. (piątek - ferie zimowe). Minimalny wiek uczestnika 7 lat.

W programie:

• Muzeum Wsi Lubelskiej - warsztaty, gra terenowa, przejażdżki saniami oraz ognisko.
  • Park trampolin Jump XL

Całkowity koszt uczestnictwa od osoby to 50 zł. Ilość miejsc ograniczona! Zapisy i przyjmowanie wpłat do 12 lutego 2019 r. lub wyczerpania miejsc. Zgodnie z regulaminem zdeklarowani uczestnicy mogą zrezygnować z wyjazdu na dwa dni przed terminem (tj. 13.02.2019 r.), wtedy uczestnik otrzymuje zwrot kosztów, a jego miejsce zajmuje osoba z listy rezerwowej. Na 24 godziny przed wyjazdem na dane działanie organizator nie dopuszcza do zmian zdeklarowanych uczestników. W przypadku nie stawienia się uczestnika w dzień wyjazdu bez wcześniejszego poinformowania organizatora, koszty związane z wyjazdem nie podlegają zwrotowi.

• Uczestnicy muszą posiadać odpowiedni strój nie krępujący ruchów na zmianę.
  • Uczestnicy muszą zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa oraz regulaminem parku trampolin Jump XL: https://jump-xl.com/pl/lublin/bezpieczenstwo-i-zasady/
  • Uczestnicy muszą posiadać oświadczenie JUMP XL aby mieć dostęp do parku trampolin: ---> POBIERZ

Regulamin oraz zgoda na wyjazd rodzica/opiekuna prawnego: ---> POBIERZ

Harmonogram wycieczki:

• Wyjazd: 7:00 - D.K. w Rudzie-Kolonii, 7:10 - Ruda-Huta (przystanek autobusowy), 7:20 - D.K. Żalin,
  • 9:30 - 12:30 - Muzeum Wsi Lubelskiej,
  • 13:30 - 16:00 - Park trampolin Jump XL,
  • 16:30 - 18:30 - powrót.

Wszelkie informacje tel. 82 568 60 55 godz. 11.30 - 18.00

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 2 → wczoraj: 27 → a dotychczas: 107529