Aktualności
Ogłoszenia

Nabór na Sezon 2019/2020

Dnia .

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie ogłasza nabór na sezon 2019/2020

Wszystkie zajęcia Krav Maga, Fitness i warsztaty instrumentalne ruszają w miesiącu październiku.

WARSZTATY INSTRUMENTALNE - nauka gry na instrumentach: akordeon, instrumenty klawiszowe, mandolina. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego instrumentu! Zajęcia prowadzi Mariia Lavreniuk - instruktorka szkoły muzycznej w Górce Połonce w Ukrainie. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, w trybie indywidualnym, jedna godzina lekcyjna. Warsztaty są odpłatne. Koszt uczestnictwa 170 zł od osoby za jeden miesiąc. Ilość miejsc ograniczona (nabór dotyczy zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych). Zajęcia odbywają się w soboty w Szkole Podstawowej w Rudzie-Hucie.


KRAV MAGA SENIOR - treningi izraelskiego systemu samoobrony, podczas którego zdobywa się szeroką wiedzę o punktach witalnych organizmu człowieka oraz ich umiejętnym wykorzystaniu podczas samoobrony. Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor krav magi międzynarodowej federacji KMCS - Damian Grzywna. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki o 17:00 w DK w Rudzie-Kolonii i we wtorki o 17:00 w DK w Żalinie. Opłata: 30 zł (spotkania jeden raz w tygodniu).

 

KRAV MAGA JUNIOR - treningi, które prowadzone są w formie gier i zabaw ruchowych. To zdrowy i sportowy rozwój dziecka. Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor krav magi międzynarodowej federacji KMCS - Damian Grzywna. Zajęcia będą się odbywać w środy o 17:00 w DK w Rudzie-Kolonii i we wtorki o 18:00 w DK w Żalinie. Opłata: 30 zł (spotkania jeden raz w tygodniu).

 

FITNESS - zajęcia w trybie „high metabolism”, ogólnorozwojowe. Zajęcia fitness będą się odbywały w poniedziałki o 18:00 w DK Ruda-Kolonia, w środy o 19:30 w CKiR w Rudce. Grupa musi się składać minimalnie z 10 osób! Opłata: 35 zł (spotkania jeden raz w tygodniu) Zapraszamy !!! Informacje: tel: 82 568 60 55, www.gok.ruda-huta.pl, www.kravmaga.ruda-huta.pl

 

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 35 → wczoraj: 44 → a dotychczas: 67068