Adam Sokolnicki - Cafe Nadzieja

Ul. Targowa 9, Ruda-Huta

obowiązuje rezerwacja miejsc tel. 573 292 666, 725 461 834  lub 82 568 60 55

dołącz do wydarzenia na Facebooku

Cafe Nadzieja - Wynik doświadczeń, obserwacji, przemyśleń mężczyzny wieku średniego. Żyjąc dwadzieścia parę lat u boku jednej kobiety, mając dzieci, przychodzi chwila refleksji. Czy jest jej z nim dobrze? Czy uczynił wszystko, by mogła być z nim szczęśliwa? Bohater tego monodramu nie zadaje sobie takich pytań. Żona nie wytrzymuje presji i wyrzuca go z domu. Pozostawiony bez najbliższych, nie daje sobie rady z codziennym funkcjonowaniem. Postanawia odzyskać najbliższych. Czy uda się to Andrzejowi?

Adam Sokolnicki - Pedagog, instruktor teatralny, aktor, wychowawca trudnej młodzieży, animator kultury, konferansjer, laureat konkursów poetyckich, społecznik. Autor wielu scenariuszy, założyciel teatru Duet Męski Bez Nazwy. Absolwent UMCS Lublin oraz Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego z dziedziny teatru. Wieloletni przyjaciel Teatru OKO oraz festiwalu Wyżyna Teatralna.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 12 → wczoraj: 19 → a dotychczas: 107624