Teatr Straszydełka "Być albo nie być"

Ze smutkiem zawiadamiamy, że dzisiejszy spektakl "Być albo nie być" w ramach Teatralnego Piątku z przyczyn od nas niezależnych zostaje odwołany.
Dołożymy wszelkich starań, żeby tenże spektakl, pojawił się w Hucie Kultury niebawem. O nowym terminie poinformujemy.
Za utrudnienia przepraszamy.

TEATRALNY PIĄTEK 021

Teatr Straszydełka

"Być albo nie być"

Reżyseria: Sławomir Żyłka
Scenariusz: Sławomir Żyłka na podstawie dramatu Jacka Getnera

16.12.2022 r. godz. 19.30

Huta Kultury
Ul. Targowa 9, Ruda-Huta

obowiązuje rezerwacja miejsc tel. 573 292 666, 725 461 834  lub 82 568 60 55

dołącz do wydarzenia na Facebooku

Komedia „Być albo nie być…” to sztuka rozpisana na troje aktorów opowiadająca o przepaści między wartościami wyższymi… a marketingową codziennością. Za inspirację posłużył tekst dramatu Jacka Getnera. Natalia Dyjak, Julia Sposób i Patryk Łazuga wyraziście tworzą postaci swoich bohaterów, klarownie zarysowują sytuacje i wątki, wydobywają komizm intrygi. Jest to komedia z głębią… Młodym aktorom z Teatru „STRASZYDEŁKA” udaje się tę głębię odkrywać przed widzem, który nie pozostanie bezrefleksyjny.

Data premiery: marzec 2018
Czas trwania: 40 minut

Działanie zrealizowane w ramach programu "Huta Profilaktyki", realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Program finansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 2 → wczoraj: 20 → a dotychczas: 107569