43 Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych w Tarnogrodzie

3.02.2018 r. Zespół Jarzębina Czerwona wziął udział w 43 edycji Międzywojewódzkiego Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Tarnogrodzie. Na deskach sceny w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury 14 zespołów teatralnych prezentowało swoje umiejętności aktorskie. Celem sejmiku jest prezentacja i ocena aktualnego stanu ruchu teatralnego w środowisku wiejskim oraz ochrona tradycji ludowych polskiej wsi. Zespół Jarzębina Czerwona otrzymał specjalne podziękowanie za występ na 43 Międzywojewódzkim Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Tarnogrodzie za widowisko „Środopoście”. Było ono tysięcznym sejmikowym spektaklem w Tarnogrodzie. Występy tradycyjnie oceniała czteroosobowa Rada Artystyczna, w której skład wchodzą: prof. Lech Śliwonik, prof. Piotr Dahlig, dr hab. Katarzyna Smyk, dr hab. Edward Wojtaszek.

Barbara Humeniuk

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 22 → wczoraj: 40 → a dotychczas: 107689