Pozytywnie Zakręceni

Pasje ludzi pozytywnie zakręconych
Lublin; Plac Litewski

Spotkanie z Mieczysławem Kalenikiem; odtwórcą roli Zbyszka z Bogdańca w filmie "Krzyżacy"

fot: A.Woszczewska, A. Żugaj, M.Woszczewski

Rada i zarząd lubelskiej dzielnicy Śródmieście na czele z Panem Zbigniewem Jurkowskim zaprosili nas jako właścicieli największego dęba w województwie Lubelskim do udziału w Pierwszym Festynie Edukacyjnym Dzielnicy Śródmieście pt.: „Pasje ludzi pozytywnie zakręconych”. Głównym celem tego zdarzenia było pokazanie, że Lubelszczyzna to zagłębie ludzi z ciekawymi pasjami – kulturalnymi, naukowymi czy sportowymi. My „zakręciliśmy” się tam by przybliżyć mieszkańcom Lublina i okolic „perłę” naszej gminy dęba „Bolko”. Wśród „zakręconych” spotkaliśmy Mieczysława Kalenika (odtwórca roli Zbyszka z Bogdańca w filmie „Krzyżacy”). W ciągu dnia „kręciliśmy” się na Placu Litewskim w Lublinie, a nasz chleb ze smalcem czy bułki ze śmietaną i jagodami bardzo pozytywnie nakręcały uczestników, natomiast wieczorkiem po koncercie w Teatrze Muzycznym zaprosiliśmy wszystkich na tort z wizerunkiem dęba „Bolko”.

Marcin Woszczewski

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 21 → wczoraj: 28 → a dotychczas: 106985