Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru 2019

7 marca 2019 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru w gminie Ruda-Huta w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii zaprezentował się Teatr OKO ze spektaklem „Zapałka” oraz MMS IMPRO. Na te wydarzenie zostali zaproszeni uczniowie klas V SP.

W pokazie MMS Impro z dużą chęcią uczestniczyła publiczność, z której najbardziej aktywni zostali wyróżnieni zaproszeniem na dwu dniowy obóz teatralny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie we współpracy z Teatrem OKO i MMS Impro. Celem uczestników obozu było zrealizowanie spektaklu. Po 47 godzinach ciężkiej pracy pod czujnym okiem instruktora Marcina Woszczewskiego oraz aktorów Teatru OKO powstał  spektakl „JA i KARAKULIAMBRO”, który został zaprezentowany 31 marca na scenie w CKiR w Rudce. W spektaklu w reżyserii Marcina Woszczewskiego i Marcina Nawrockiego wystąpili: Noemi Dąbrowska, Aleksandra Honory, Aleksandra Kozak, Emilia Lewczuk, Oliwia Skrochocka, Przemysław Biernacki, Przemysław Borkowski, Wojciech Mamczarz, Jakub Zwolak.

Marcin Nawrocki

Więcej informacji i pełna fotorelacja na stronie Teatru OKO ---> Tutaj