Aktualności
Ogłoszenia

IV Amatorski Turniej Sztuk Walki Low Kick Ruda-Huta

Dnia .

19.05.2019 r. odbył się IV Amatorski Turniej Sztuk Walki Low Kick Ruda-Huta! 47 zawodników zmierzyło się w 14 kategoriach wagowo/wiekowych.
Wszyscy stoczyli emocjonujące walki na wypełnionej po brzegi sali Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie, której dziękujemy za udostępnienie obiektu oraz wszelaką pomoc.

Tak prezentują się wyniki turnieju w poszczególnych kategoriach:

Kobiety:

Kadet - 11 lat - 40 kg - Semi Contact

1 miejsce: Anna Zarczuk (Krav Maga Hrubieszów)
2 miejsce: Wiktoria Zając (Krav Maga Hrubieszów)
3 miejsce: Marlena Fedoruk (Krav Maga S/RH)

Kadet - 11 lat - 45 kg - Semi Contact

1 miejsce: Amelia Zielińska (Krav Maga Hrubieszów)
2 miejsce: Kinga Panas (Krav Maga S/RH)

Junior - 12/14 lat - 50 kg - Semi Contact

1 miejsce: Aleksandra Szybista (Krav Maga S/RH)
2 miejsce: Klaudia Świć (Krav Sosnowica)
3 miejsce: Nikola Deryło (Krav Maga Sosnowica)

Junior - 12/14 lat - 55 kg - Semi Contact

1 miejsce: Anna Kozłowska (Krav Maga S/RH)
2 miejsce: Paulina Głaz (Krav Maga S/RH)
3 miejsce: Karolina Kodeniec (Krav Maga Hrubieszów)

Junior - 12/15 lat - 59 kg - Semi Contact

1 miejsce: Klaudia Kopeć (Krav Maga S/RH)
2 miejsce: Andżelika Jachymczuk (Krav Maga Hrubieszów)
3 miejsce: Kinga Bondaruk (Krav Maga S/RH)

Mężczyźni:

Kadet - 10 lat -30 kg - Semi Contact

1 miejsce: Kacper Wołodko (Sosnowica)
2 miejsce: Damian Woźnicki (Krav Maga S/RH)

Kadet - 10 lat - 35 kg - Semi Contact

1 miejsce: Szymon Kogut (Krav Maga Sosnowica)
2 miejsce: Maciej Maciejczyk (Krav Maga Hrubieszów)
3 miejsce: Dawid Klimczuk (Sosnowica)

Kadet - 10/11 lat - 40 kg - Semi Contact

1 miejsce: Jakub Józefczuk (Krav Maga Sosnowica)
2 miejsce: Oliwier Greś (Krav Maga Sosnowica)
3 miejsce: Cyprian Piłat: (Krav Maga Hrubieszów)

Kadet - 7/9 lat - 45 kg - Semi Contact

1 miejsce: Wiktor Zaprzała (Krav Maga Hrubieszów)
2 miejsce: Tomasz Sadowski (Krav Maga S/RH)
3 miejsce: Kamil Steciuk: (Krav Maga Hrubieszów)

Kadet - 13/15 lat - 45 kg - Semi Contact

1 miejsce: Tomasz Zając (Krav Maga Hrubieszów)
2 miejsce: Paweł Chwaleba (Krav Maga S/RH)

Junior - 14/15 lat - 69 kg - Light Contact

1 miejsce: Karol Sobczuk (Krav Maga S/RH)
2 miejsce: Mateusz Gajur (Krav Maga S/RH)
3 miejsce: Gabriel Wołodko: (Krav Maga Sosnowica)

Weteran - 75 kg - Light Contact

1 miejsce: Michał Kuntski (KS. Spartakus Cyców)
2 miejsce: Przemysław Germański (Krav Maga Hrubieszów)
3 miejsce: Dawid Pirogowicz (Krav Maga Hrubieszów)

Weteran - 75/85 kg - Light Contact

1 miejsce: Patryk Zarczuk (Krav Maga Hrubieszów)
2 miejsce: Sebastian Pospieszył (Krav Maga S/RH)
3 miejsce: Marlena Fedoruk: (Krav Maga Hrubieszów)

Dodatkowo został wybrany najczyściej technicznie walczący uczestnik turnieju:

Kacper Wołodko

Nad regulaminowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie:

Sławomir Szczepański - sędzia główny

Artur Skrzypiec - sędzia główny

Patryk Połajdowicz - sędzia czasowy

Marcin Nawrocki - sędzia ringowy

Robert Jarszak - sędzia ringowy

Dziękujemy serdecznie za wszystkim uczestnikom za emocjonujące walki, a publiczności za wspaniały doping!

Już dziś zapraszamy za rok na V Amatorski Turniej Sztuk Walki Low Kick Ruda-Huta.

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 8 → wczoraj: 17 → a dotychczas: 59418