Teatr OKO "Złodziejka" - Premiera

29 lutego 2020 r. w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii odbyła się premiera monodramu pt.; „Złodziejka”. Autorem scenariusza i reżyserem jest Marcin Woszczewski, występuje Karolina Szwalikowska. Inspiracją do powstania spektaklu była książka Markusa Zusaka – „Złodziejka Książek”. Spektakl opowiada o dziwnej kobiecie, szalonej artystce a zarazem sympatycznej i życzliwej, która postrzega siebie jako postać delikatną, wrażliwą, dostrzega kolory, na które my ludzie nie zwracamy uwagi i choć ma stałą pracę, to jednak ciągle pozostaje złodziejką. Kim jest tajemnicza kobieta przekonali się licznie zgromadzeni widzowie.

Premiera była połączona ze zbiórką karmy dla zwierząt, która została przekazana do Chełmskiego Schroniska dla Zwierząt.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 5 → wczoraj: 20 → a dotychczas: 107552