Wystawa Wielkanocna 2022

7 kwietnia 2022 r. w Hucie Kultury odbyło się uroczyste otwarcie Wystawy Wielkanocnej połączonej z rozstrzygnięciem Konkursu Wielkanocnego i wręczeniem nagród oraz upominków za udział. Otwarcia dokonał Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal w asyście Przewodniczącego Rady Powiatu Jarosława Walczuka i Zastępcy Wójta Agnieszki Woszczewskiej.

Wyniki Konkursu Wielkanocnego 2022 zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. 04 kwietnia 2022 r. zebrała się komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca: Marta Walczuk, Iwona Matejuk, Marcin Nawrocki, która ustaliła co następuje:

Do konkursu przystąpiło: w grupie wiekowej dzieci i młodzież 123, a w grupie wiekowej osoby dorosłe 11

W grupie wiekowej: Kl.”O” (przedszkole)

W kategorii "ornament pisanki" przyjęto 57 prac, wyróżniono 10 prac , za udział 47 prac.

• WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Kamińska, Anna Zawiślańska, Varvara Krutkova, Klara Psuja, Wojciech Wawron, Alan Piętal, Zuzanna Niedźwiecka, Julia Mazurkiewicz, Patrycja Mazurek, Szymon Szalewicz.
  • Upominki za udział: Orysia Domal, Ania Domal, Jaryna Perszuta, Weronika Dyjak, Jakub Kloc, Gabrysia Grzeluk, Franciszek Kwiatuszewski, Amelia Łygas, Maria Witkowska, Amelia Bodziak, Julia Zemrzycka, Paweł Kornatowski, Wiktor Iwaniszczuk, Hanna Skimina, Wojciech Giedz, Kinga Pakuła, Marcel Kozaczuk, Martyna Wachulska, Oliwia Nawrocka, Zuzanna Sawić, Wiktor Moskwa,Maja Huszcza, Marika Gołębiowska, Paweł Jachymczak, Szymon Dąbrowski, Paweł Szornal, Bartłomiej Baran, Roksana Niedzwiecka, Gabriel Marcyniuk , Piotr Dąbrowski, Hanna Wilkos, Jagoda Poniewozik, Michał Hurko, Lena Hawryluk, Zuzanna Wójtowicz, Szymon Rzeźniczuk, Julia Onyszko, Szymon Oziębło, Julia Sumiga, Wiktoria Urbańczyk, Maja Sobczuk, Hanna Biernacka, Róża Walczuk, Amelia Dec, Franciszek Dyczko, Fabian Bądaruk, Maja Bądaruk.

W grupie wiekowej: Kl. 1-2

W kategorii pisanka lub palma wielkanocna - Przyjęto 36 prac, nagrodzono 5 prac, wyróżniono 5 prac, za udział 26 prac.

• NAGRODZONO: Fabian Adamczuk, Gabriela Koszuk, Maja Kozłowska, Kamil Kruk, Maja Dziechciaruk.
  • WYRÓŻNIONO: Alicja Sawić, Amelia Molenda, Julia Panasiuk, Hanna Rzeźniczuk, Fabian Juściński.
  • Upominki za udział: Kornelia Pawłowska, Agata Wilkos, Martyna Huryn, Jakub Linde, Julia Surowska, Mikołaj Koszuk, Julia Kantyka, Antoni Guściora, Radosław Linde, Maja Rozmarynowska, Aleksandra Anasiewicz, Amelia Honory, Kuba Hawryluk, Katarzyna Morciś, Paulina Dadas, Wiktor Książek, Kornelia Malinowska, Aurelia Gąsiorowska, Zofia Koszuk, Gabriela Koszuk, Adam Szakuła, Przemek Mazurkiewicz, Klara Dąbrowska, Karol Bukszyński, Przemysław Wójtowicz, Vanessa Śliwińska.

W grupie wiekowej: Kl. 3-5

W kategorii pisanka lub palma wielkanocna - Przyjęto 20 prac, nagrodzono 5 prac, wyróżniono 4 prace, za udział 11 prac.

• NAGRODZONO: Patrycja Kamińska, Jakub Zwierzyński, Kamil Piętal, Wojtek Sitarz, Błażej Zwierzyński.
  • WYRÓŻNIONO: Mateusz Lewczuk,Maximilian Śliwiński, Jakub Borodej, Martyna Hawryluk.
  • Upominki za udział: Kacper Szalewicz, Błażej Ostrowski, Amelia Woźnicka, Mikołaj Zelent, Daria Łontkowska, Michał Jusiuk, Zuzanna Dyczko, Kuba Mazurek, Magdalena Stolarczyk, Maja Piwońska, Patrycja Zawiślańska.

W grupie wiekowej: Kl. 6-8

W kategorii pisanka lub palma wielkanocna - przyjęto 10 prac, nagrodzono 4 prace, wyróżniono 6 prac.

• NAGRODZONO: Ewelina Dąbrowska, Bartłomiej Kamiński, Emilia Lewczuk, Magdalena Mazurek.
  • WYRÓŻNIONO: Julia Oziębło, Julia Bukszyńska, Amelia Antoniewicz, Faustyna Opolska, Dominika Zawiślańska, Zbigniew Laskowski.

W grupie wiekowej Osoby dorosłe

W kategorii palmy - przyjęto 5 prac, nagrodzono 5 prac.

• NAGRODZONO: Magdalena Lewczuk, KGW Ryzykantki, Małgorzata Anasiewicz, Żaneta Walczuk, KGiGW Żalin.

W grupie wiekowej Osoby dorosłe w kategorii pisanki technika dowolna 3 szt. Przyjęto 6 prac, nagrodzono 6.

• NAGRODZONO: KGiGW Żalin, KGW Ryzykantki, Katarzyna Mazurek, Katarzyna Szymańska, Zofia Paradowska, Eugenia Dziaduk.

Nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 4 → wczoraj: 22 → a dotychczas: 106990