Protokół z XVII Wakacyjnego Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy
Ruda-Huta, 17 lipca 2022 r.

W dniu 17 lipca 2022 r. na boisku "Orlik" w Rudzie-Hucie odbył się ,,XVII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie, LKS Hutnik Ruda-Huta oraz Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta.

• Do turnieju w kategorii wiekowej do 16 roku życia zgłosiło się i przystąpiło 4 drużyny.
  • Do turnieju w kategorii wiekowej powyżej 17 roku życia zgłosiło się i przystąpiło 4 drużyny.

W kategorii wiekowej do 16 lat wyniki ukształtowały się następująco:

• I m-ce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta: Goldberg FC – Ruda-Huta,
  • II m-ce: Tiki Taka i kasztanki – Ruda-Huta,
  • III m-ce: Świerżaki – Świerże,
  • Tytuł ,,Króla Strzelców” otrzymał: Karol Piekło, grający w drużynie "Tiki Taka i kasztanki", który w trakcie turnieju 4 razy umieścił piłkę w bramce.
  • Tytuł „Najlepszego bramkarza” otrzymał: Bartek Sawić, grający w drużynie "Cienkie bolki".

W kategorii wiekowej od 17 lat i starsi wyniki ukształtowały się następująco:

• I m-ce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta: Emeryci,
  • II m-ce: Wczorajsi – Ruda,
  • III m-ce: Skurczybyki – Ruda-Huta,
  • Tytuł ,,Króla Strzelców” otrzymał: Paweł Mazur, grający w drużynie "Emeryci", który w trakcie turnieju 7 razy umieścił piłkę w bramce.
  • Tytuł „Najlepszy bramkarz” otrzymał: Szymon Bisko, grający w drużynie "Emeryci".

Rozgrywki sędziowali:

• Wojciech Chmiel,
  • Krzysztof Czerniakiewicz.

Nagrody w turnieju ufundowali Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta i Gminny Ośrodek Kultury. Nagrodę specjalną w postaci jednej podwójnej wejściówki na "Polską Noc Kabaretową" w Chełmie ufundowało Stowarzyszenie LKS Hutnik. W losowaniu nagrody specjalnej mogli wziąć udział zarówno uczestnicy turnieju jak i kibice. Bilety wylosował Marcin Woszczewski (Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie), ale od razu przekazał je Królowi Strzelców Pawłowi Mazurowi.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 1 → wczoraj: 27 → a dotychczas: 107528