Sezon 2016/17 - Nabór

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie
ogłasza nabór na sezon 2016/2017

Warsztaty Instrumentalne

Nauka gry na instrumentach:

• Gitara (w tym gitara basowa)
  • Akordeon
  • Instrumenty klawiszowe
  • Saksofon

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego instrumentu!

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym jeden raz w tygodniu, jedna godzina zegarowa. Warsztaty są odpłatne. Koszt uczestnictwa 90 zł od osoby za jeden miesiąc. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (Nabór dotyczy zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych).

Emilian Grzywna - zawodowy muzyk i instruktor warsztatów instrumentalnych prowadzi naukę gry na akordeonie,fortepianie,keyboardzie,gitarze klasycznej i basowej. Ma ukończoną średnią szkołę muzyczną. Prowadził w 1980r. zespół  muzyczny  w Szczawnicy-Krościenko jako kierownik. W 1994-1998r miał prywatną szkołę muzyczną w Woli Uhruskiej. W latach 1990-2004 pracował w Chełmskim Towarzystwie Muzycznym jako wykładowca. Poziom nauczania II stopnia  szkoły średniej.

Spotkanie organizacyjne odbędzie  się  30 września  o godz. 17:00

Zapraszamy !!!
Informacje, tel: 82 568 60 55

KRAV MAGA

Zapraszamy  dzieci młodzież i panie na zajęcia sportowe "KRAV MAGA" i FITNESS.  Program nauczania  dostosowany będzie do możliwości fizycznych uczniów i pań. Zajęcia prowadzi Damian Grzywna. Zajęcia będą się odbywać w Gok-u  i DK w Żalinie jeden  raz w tygodniu. Opłata uzależniona od ilości uczestników (możliwość podziału na grupy wiekowe). Serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu Krav Maga, które odbędzie się 26 września  o godz. 17:00 w  Domu Kultury w Rudzie-Kolonii.

Opłata:

• Grupa młodsza 20zł (spotkania jeden raz w tygodniu)
  • Grupa starsza 30zł (spotkania dwa razy w tygodniu)

Spotkanie organizacyjne  w sprawie zajęć  fitness odbędzie 28  września o godz. 17:00 w Domu Kultury w Rudzie Kolinii. W sezonie 2016/17 zajęcia fitness będą się odbywały w: DK Ruda-Kolonia, DK Żalin, CKiR Rudka, ZS Ruda-Huta; Warunek: grupa składająca się minimalnie z 10 osób!

Opłata:

• 25zł (spotkania jeden raz w tygodniu)

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, młodzież i dorosłych. PROGRAM nauczania dostosowany będzie do możliwości i potrzeb językowych uczniów. Zajęcia prowadzi mgr filologii angielskiej Anna Sawicz. Zajęcia będą się odbywały jeden raz w tygodniu po 60 minut. Opłata 50 zł za miesiąc. Przewidujemy podział na grupy rocznikowe (z jednej klasy w szkole - minimum 2 osoby) oraz grupy składające się z osób dorosłych.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30 września o godz. 16:00 w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii.

Zapraszamy !!!
Informacje, tel. 82 568 60 55