Przemysław Gąsiorowicz - 6 lekcji, czyli aktorstwo dla potłuczonych

ZAPRASZA NA

TEATRALNY PIĄTEK 005

Przemysław Gąsiorowicz

"6 LEKCJI, CZYLI AKTORSTWO DLA POTŁUCZONYCH"

31.03.2017 r. godz.18.00

Sala widowiskowa
DK w Rudzie-Kolonii

Rezerwacja miejsc: tel. 573 292 666 lub 82 568 60 55

6 LEKCJI, CZYLI AKTORSTWO DLA POTŁUCZONYCH

BÓL SZCZĘKI GWARANTOWANY!

Czy zdarzyło Ci się, żeby wychodząc ze spektaklu One Man Show naprawdę bolały Cię przepona i szczęki, a z oczu ciekły łzy radości? Jak często masz okazję bywać na takim przedstawieniu?... Autorski, oryginalny, niecodzienny i nieszablonowy One Man Show p.t. 6 LEKCJI, CZYLI AKTORSTWO DLA POTŁUCZONYCH. 6 LEKCJI... to spektakl żywiołowy i energetyczny. Twórca i wykonawca tego przedstawienia Przemek Gąsiorowicz na scenie daje z siebie więcej niż wszystko.

Za całą reklamę mogłyby wystarczyć trzy fakty:

1. „Koledzy z branży” przeważnie oglądają spektakl z zaciśniętymi zębami, a po finale wychodzą wyraźnie wściekli.
  2. Przedstawienie samo się sprzedaje. Pierwszych dwadzieścia spektakli sprzedało się dzięki samej tylko „poczcie pantoflowej”, zanim zdążono przeprowadzić jakąkolwiek kampanię promocyjną.
  3. Wykonawca spektaklu nie jest gorszy od Grzegorza Halamy, a znacznie od niego tańszy!

Projekt ten jest absolutnie oryginalny, ponieważ nie był inspirowany telewizją, internetem, czy doniesieniami prasowymi. Bazuje wyłącznie na poczuciu humoru, wyobraźni, doświadczeniu zawodowym i osobistym oraz vis comica wykonawcy. Tego typu inspiracje są dziś rzadkością. Dlatego ten spektakl jest wyjątkowy. Oparty o świetne aktorstwo, czyli coś, co na polskiej estradzie prawie już nie istnieje. Spektakl jest rzetelny od strony warsztatowej, ma przemyślaną, spójną konstrukcję oraz posiada przesłanie. To również rzadkość.
„6 LEKCJI...” przeznaczone jest dla widzów w przedziale wiekowym 15-50 lat. Powyżej i poniżej tej granicy spektakl również skutecznie rozwesela, lecz ryzyko porażki nieco wzrasta. Ten spektakl odpręża i relaksuje. Zadowolenie widza, ból szczęki, przepony i łzy radości gwarantowane! Widz otrzymuje rozrywkę „z najwyższej półki”.

Widziałeś kiedyś czuba, który zerwał się z łańcucha?...

Uważasz, że jesteś normalny?
Twierdzisz, że jesteś w pełni zdrowy na umyśle?
To błąd!
Ten spektakl uświadomi Ci to.
Odkryjesz, że WSZYSCY JESTEŚMY IDIOTAMI!

Odczujesz ulgę. Poczujesz spełnienie. Znajdziesz wytchnienie. Przeżyjesz oczyszczenie. Odprężysz się. Zrelaksujesz. Odmóżdżysz. Zabawisz. 6 LEKCJI, CZYLI AKTORSTWO DLA POTŁUCZONYCH – show oczyszczająco-odprężające!

ZNAJDŹ W SOBIE IDIOTĘ!

Masz niepowtarzalną okazję odkryć czuba w samym sobie. ON tam w Tobie jest, przez całe Twoje życie. Jest! I dobija się! Chce wyjść! Chce na wolność! Uwolnij go! To może okazać się najlepszą rzeczą w Twoim życiu! Twój wewnętrzny idiota, to najcenniejsze, co masz! Może Ci się dobrze przysłużyć. Może oddać Ci nieocenione usługi. Uwolnij go! On zmieni Twoje życie! ODKRYJ W SOBIE IDIOTĘ! I UWOLNIJ GO!

Przyjdź! Dowiesz się, co zrobić, by swoje życie uczynić lżejszym. Łatwiejszym. Przyjemniejszym. Piękniejszym. Ten spektakl zryje Ci psychę. Ten spektakl Cię zmieni. Ten spektakl Cię odświeży.

SCENARIUSZ, REŻYSERIA I WYKONANIE: Przemysław Gąsiorowicz

CZAS TRWANIA: Zależy od widowni. Od 15 do 60 minut.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 37 → wczoraj: 15 → a dotychczas: 107664