Premiera filmu Zadra

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie
zaprasza na PREMIERĘ filmu

„ZADRA”

która odbędzie się w dniu
15 stycznia 2023 r.
o godzinie 14.00
w Hucie Kultury przy ul. Targowej 9.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

"Zadra" - film, efekt warsztatów teatralno-filmowych prowadzonych przez Marka Kościółka i Marcina Pławskiego. Warsztaty były realizowane pod koniec grudnia 2022 r. przy udziale blisko trzydziestu uczestników. W treści film nawiązuje do sytuacji, w których wszyscy możemy się znaleźć. Możemy także reagować. Czy to robimy? a może jest "ktoś", kto to widzi?, ale czy nie jest wówczas za późno? a może wówczas należy zacząć działać?
Czy "Zadra" odpowiada na te pytania? przekonajcie się sami.

Koncepcja: Marek Kościółek i Marcin Pławski
Reżyseria: Marcin Pławski
Utwory muzyczne: Dmytro Kryachun i Gabriel Nadolski
Pomoc techniczna: Marcin Nawrocki i Robert Wróblewski

Występują: Iwona Borodej, Marlena Fedoruk, Adam Gedenacz, Martyna Hawryluk, Aleksandra Honory, Barbara Humeniuk, Marek Kościółek, Dmytro Kryachun, Iwona Matejuk, Gabriel Nadolski, Michał Nadolski, Marcin Nawrocki,  Kinga Panas, Igor Psuja, Magdalena Rozmarynowska, Julian Sawić, Zofia Sołtys, Karolina Szwalikowska, Sofia Trambowetska, Marcin Woszczewski, Amelia Wróblewska, Natalia Wróblewska, Julia Wilkos, Dominika Zawiślańska, Denis Zhovtyak, Jakub Zwolak.

Zapraszamy!

Działanie zrealizowane w ramach programu "Z nami film Ci się nie urwie", realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Program finansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 28 → wczoraj: 40 → a dotychczas: 107695