Aktualności
Ogłoszenia

Bolkowanie 2010

Dnia .

Bolkowanie 2010

 

Wyniki zawodów i konkurencji z dnia 14 sierpnia 2010:

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta:

 

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn:

 

  • I - miejsce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta - Hniszów - Kapitan: Łukasz Wolan
  • II - miejsce - Brzeźno - Kapitan: Arkadiusz Pleskacz
  • III - miejsce - Kamień - Kapitan: Michał Pogorzelec

Bieg Przełajowy z Bolesławem:

(6 uczestników) 

  • I miejsce - miejsce-Mirosław Ożóg
  • II miejsce - Tomasz Kozłowski
  • III miejsce - Edward Kordon

Rowerowy Wyścig Przełajowy:

 

(8 uczestników)

  • I - miejsce - Rafał Grzech
  • II - miejsce - Wojciech Mróz
  • III - miejsce - Dawid Kusz


Rajdy Rowerowe:

GOTÓWKA – HNISZÓW – Opiekunowie: Krzysztof Opas, Rafał Czeryna
RUDA-HUTA – HNISZÓW – Opiekunowie: Bożena Nowosad, Danuta Kargul
„Dookoła Gminy Ruda – Huta” Opiekunowie: Adam Marszaluk, Robert Jokisz
Łącznie uczestniczyło 42 osoby

Spływ Kajakowy:

BUGIEM – Opiekun Józef Tworek – 31 kajaków – 62 osoby
UHERKĄ – Opiekun Marek Słupczyński i Agnieszka Woszczewska – 58 kajaków – 116 osób

        Po spływie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów wioślarzy i chrzest dla początkujących wioślarzy.
Łącznie w spływach uczestniczyło 178 osób.

 

Wyniki konkurencji z dnia 15 sierpnia 2010:

Nadbużańska Akademia Smaku:

Komisja Konkursowa w Składzie:

  1. Emilia Łatwińska - ODR
  2. Jolanta Pawlak-Paluszek - Starostwo Powiatowe w Chełmie
  3. Ewa Tworek - Dyrektor Zespołu Szkół w Rudzie-Hucie

Po degustacji 25 produktów kulinarnych postanowiła przyznać następujące nagrody:

Produkt pochodzenia zwierzęcego:

  • I - miejsce -,,Karkówka z COCA-COLĄ”- Urszula Nieścior ze Strachosławia
  • II - miejsce -,,Szczupak w śmietanie”- Anna Dżaman z Dorohuska

Produkty pochodzenia roślinnego:

  • I - miejsce - ,,Kopytka smażone w głębokim tłuszczu w sosie czosnkowym” - Natalia Jałtoszuk z Żalina.
  • II - miejsce - ,,Pierogi z kapustą i grzybami”- Anna Tabiszewska z Kamienia

Inne produkty:

  • I - miejsce - ,,Nalewka Zbójnicka” - Elżbieta Szczółko z Chełma
  • II - miejsce - ,,Śliwówka Po Chełmsku”- Piotr Czapka z Kamienia
  •                     - ,,Nalewka Wiśniowa” - Jadwiga Lajman z Turki

 

Zawody Strzeleckie:

Komisja sędziowska w składzie:

  1. Ligaj Leszek
  2. Krzysztof Pietrzak
  3. Anna Perkowska
  4. Leszek Walczuk

W zawodach wzięło udział ogółem 55 osób

  • młodzież szkół podstawowych i średnich - 22 osoby
  • kobiety - 3 osoby
  • mężczyźni - 30 osób

Młodzież szkół podstawowych i średnich:

  • I - miejsce - Szymon Wołoszczuk - 44 pkt
  • II - miejsce - Adam Bondaruk - 44 pkt
  • III - miejsce - Kacper Kotowski - 43 pkt
  • IV - miejsce - Marek Kamyszek - 42 pkt
  • V - miejsce - Piotr Mularczyk - 42 pkt

Kobiety:

  • I - miejsce - Zofia Błaszczuk - 46 pkt
  • II - miejsce - Paulina Piela - 45 pkt
  • III - miejsce - Mariola Piela - 40 pkt

Mężczyźni:

  • I - miejsce - Henryk Ciejak - 48 pkt.,dogrywka 28 pkt.
  • II - miejsce - Paweł Adamczuk - 48 pkt. dogrywka 24pkt.
  • III - miejsce - Marcin Tarasiuk - 48 pkt. dogrywka 21pkt
  • IV - miejsce - Jacek Hojarski - 48 pkt. dogrywka 21pkt.
  • V - miejsce - Adrian Błaszczuk - 46 pkt.

W konkurencjach dla dzieci brały udział następujące osoby:

Steć Kamil, Piłat Sebastian, Marlena Szczygieł, Natalia Paprocka, Łyś Iwona.

Międzynarodowy Turniej Paint Ball - Białoruś vs Polska (Zespół Chutki Smouz vs Gmina Ruda-Huta):

  • 16 do 10 wygrała Reprezentacja Gminy Ruda-Huta.
 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 13 → wczoraj: 65 → a dotychczas: 111462

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech