Sezon 2015/16 - Nabór

W RUDZIE-HUCIE

OGŁASZA NABÓR NA SEZON 2015/2016

WARSZTATY INSTRUMENTALNE

Nauka gry na instrumentach:
Gitara (w tym gitara basowa), Akordeon, instrumenty klawiszowe, saksofon. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego instrumentu. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym raz w  tygodniu, godzina zegarowa. Koszt uczestnictwa 90 zł od osoby za miesiąc. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA  (Nabór dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych)

Zajęcia prowadzi Emilian Grzywna - zawodowy muzyk i instruktor warsztatów instrumentalnych. Ma ukończoną średnią szkołę muzyczną. Prowadził w 1980r. zespół muzyczny w Szczawnicy-Krościenko jako kierownik. W 1994-1998 miał prywatną szkołę muzyczną w Woli Uhruskiej. W latach 1990-2004 pracował w Chełmskim Towarzystwie Muzycznym jako wykładowca. Poziom nauczania II stopnia szkoły średniej.

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, młodzież i dorosłych. Program nauczania dostosowany będzie do  możliwości i potrzeb językowych uczniów. Zajęcia poprowadzi mgr filologii angielskiej
Anna Sawicz. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, godzina zegarowa. Opłata 50 zł za miesiąc (4 godz. miesięcznie). Przewidujemy podział na grupy rocznikowe (z jednej klasy
w szkole - minimum 2 osoby) oraz grupy składające się z osób dorosłych.

ZAJĘCIA SPORTOWE „KRAV MAGA” i "FITNESS"

Zapraszamy dzieci młodzież osoby dorosłe na zajęcia sportowe „KRAV MAGA” i "FITNESS". Program nauczania  dostosowany będzie do możliwości fizycznych różnych grup wiekowych.
Zajęcia poprowadzi Damian Grzywna. Zajęcia będą się odbywać w Gok-u dwa razy w tygodniu i DK w Żalinie raz w tygodniu. Opłata uzależniona od ilości uczestników (możliwość podziału na grupy wiekowe).

Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych
naborem w sezonie 2015/2016 odbędzie się
1 października o godz.16:00 w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii