Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Roztańczony Stary Zamość" 2024

21 kwietnia 2024 r. grupa taneczna Huta Tańca działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzie- Hucie reprezentowała Gminę Ruda-Huta na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego “Roztańczony Stary Zamość”.  Jury w Starym Zamościu podczas turnieju przyznała młodszej grupie Huta Tańca dyplom za zajęcie V miejsca w Kategorii Formacje Inne Formy Dzieci Debiut. Natomiast starsza grupa Huta Tańca otrzymała puchar i dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii Formacje Jazz Juniorzy Debiut. Obie grupy taneczne przygotowała Sabina Englot instruktor prowadząca warsztaty taneczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzie-Hucie. Serdeczne gratulacje dla Pani Sabiny Englot i naszych grup tanecznych. Podziękowania dla rodziców zaangażowanych  w  organizację i przygotowania do wyjazdu dzieci i młodzieży. Wyjazd zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Grupa młodsza:
Zuzanna Niedźwiecka, Julia Onyszko, Alicja Sawić, Amelia Molenda, Wiktor Iwaniszczuk, Roksana Niedźwiecka, Klara Psuja, Martyna Wachulska, Hania Wilkos, Wojtek Wawron, Oliwia Wojewoda, Oliwia Nawrocka, Hanna Skimina, Nel Skrok.

Grupa starsza:
Maja Rozmarynowska, Zuzanna Tulikowska, Vanessa Śliwińska, Zofia Sołtys, Gabriela Korzeniewska, Zuzanna Szwalikowska, Matylda Zacharczuk, Zuzanna Dyczko, Zuzanna Kozaczuk, Michał Nadolski, Antek Dziaduk, Gabriel Nadolski, Agata Wilkos, Wojtek Sitarz, Klara Dąbrowska, Maximilian Śliwiński, Julia Kantyka.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 12 → wczoraj: 21 → a dotychczas: 107869