Harmonogram Wakacji 2018

Wakacje 2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzie-Hucie

LIPIEC

03 lipca

Spotkanie z przedstawicielem Lubelskich Parków Krajobrazowych oraz przedstawienie programu edukacyjno–ekologicznego pn.„ Poznajemy Przyrodę” dla dzieci i młodziieży w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii.

05 lipca

Konkurs plastyczny „Bez farb” - uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną z róznych materiałów w Centrum Kultury i Rekreacjiw Rudce.

08 lipca

Rajd rowerowy „EKO-Rajd” do najciekawszych miejsc pod względem przyrodniczym na terenie gminy Ruda-Huta zakończony piknikiem rodzinnym  „Wiatrakowanie” w Żalinie.

11 lipca

Wyjazd dzieci i młodzieży na spotkanie z leśniczym w Nadleśnictwie Chełm pt.: „ Las wita was”.

13 lipca

Spotkanie  z przedstawicielem Koła Łowieckiego Nr 23 „Szarak”  w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii.

14-15 lipca

XIII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta – boisko „Orlik” w Rudzie-Hucie.

19 lipca

Warsztaty rzeźbiarskie „Pod wiatrakiem” dla dzieci i młodzieży pod wiatrakiem „Koźlak” w miejscowości Żalin.

21-22 lipca

Biwak ekologiczny pt.: „EKO-Survival III” w  Centrum Kultury i Rekreacji w Rudce.

24 lipca

Wyjazd do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

SIERPIEŃ

02-05 sierpnia

Wyżyna Teatralna 2018 - Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Monodramistów, Centrum Kultury i Rekreacji w Rudce.

08 sierpnia

Gra w kolory – pogadanka na temat segregacji śmieci w Domu Kultury w Rudzie-Kolonii.

18-19 sierpnia

„Bolkowanie 2018” w parku podworskim w Hniszowie.

18 sierpnia

zawody wędkarskie

rajdy rowerowe

spływ kajakowy rzeką Bug,

turniej piłki siatkowej,

”Bieg przełajowy z Bolesławem” - jedyny bieg z przeszkodami w Polsce, którego częścią trasy będzie pokonanie odcinka wzdłuż linii brzegowej Bugu, ostatniej nieregulowanej rzeki w Europie. Trasa biegu liczy 10 km. Koszt podstawowej opłaty startowej wynosi 30zł. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy w postaci woda mineralna posiłek regeneracyjny po biegu.Więcej informacji na stronie internetowej: www.gok.ruda-huta.pl.

19 sierpnia

w części artystycznej występy zespołów ludowych, koncerty i zabawa taneczna

quizy, gry, zabawy, konkurencje sportowe

Turniej Strzelecki organizowany przy współpracy z Ligą Obrony Kraju

konkurs organizowany przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami

pokaz Krav Maga

konkurs kulinarny „Nadbużańska Akademia Smaku”

23 sierpnia

Konkurs kulinarny dla dzieci „Eko potrawa” uczestnicy z owoców i warzyw przygotują zdrową sałatkę - Dom Kultury w Żalinie.

25 sierpnia

„Sadzimy drzewa” –  sadzenie drzew na terenie parku podworskiego w Hniszowie gmina Ruda-Huta.

28 sierpnia

Wyjazd uczestników projektu do ośrodka dydaktycznego „Zoom Natury” w Janowie Lubelskim.

Organizator zastrzega możliwość zmiany terminów realizacji poszczególnych wydarzeń. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji wydarzeń w kalendarzu w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzie-Hucie, Domu Kultury w Żalinie oraz w Centrum Kultury i Rekreacji w Rudce.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 0 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107721