Aktualności
Ogłoszenia

Bolkowanie 2019

Dnia .


17.08.2019 r. (sobota)
Dzień sportowo-rekreacyjny


  • Zawody wędkarskie - na rzece Bug (Prowadzący/Koordynator Grzegorz Mazurkiewicz tel. 82 568 60 33), Start godz. 05:45, Polski Związek Wędkarzy - Koło Sazan Ruda-Huta,
  • Turniej Piłki Plażowej - na boisku w Hniszowie – zapisy przed turniejem (Prowadzący/Marek Tarnowski, Małgorzata Suchań, Robert Jokisz, Norbert Zabroń), Rejestracja drużyn – godz. 8:30, Początek Rozgrywek – godz. 9:00.
  • Rajdy Rowerowe - „Bolkowanie 2019”:
    Chełm - Ruda-Huta, Wola Uhruska - Hniszów: Rejestracja - godz. 7:30. Start godz. 8:00 z Chełma ul. Ceramiczna 1 (parking przy szpitalu). Chełmski Klub Cyklistów PTTK, Chełmska Grupa Rowerowa Odnowa, Ruda TEAM,
    Ruda-Huta - Hniszów - dla dzieci. Start godz.14:30 z parku  w Rudzie-Hucie; Koordynator - Krzysztof Opas.
  • Spływ Kajakowy - rzeką Bug (Świerże-Siedliszcze) - Koordynator - Paulina Dąbrowska tel. 508 311 087; Zbiórka godz. 09:30 w Hniszowie (pod dębem Bolko); Wyjazd godz. 10:00 z Hniszowa do Świerż; Start godz. 10:30 Świerże (koło młyna) - Meta: Siedliszcze.
  • III Bieg Przełajowy z Bolesławem - (Informacje: GOK w Rudzie-Hucie, Damian Grzywna tel. 721 284 714). Od 15 roku życia (udział z dorosłym opiekunem), od 16 roku życia za zgodą rodziców. Biuro biegu: 13:30 - Świerże "parking pod kościołem"; Start godz. 15:00 - Meta: Hniszów (pod Dębem Bolko).

18.08.2019 r. (niedziela)
Dzień artystyczno-rekreacyjny


Oficjalne rozpoczęcie godzina: 13.00

W programie:

Koncerty:


  • Gwiazda - Zespół „The Doox”- Ukraina,
  • Zespół „4Roses” – Ziółków,
  • Kabaret QQ Na Muniu,
  • Zespół „Swojska Kapela” – Wola Uhruska,
  • „Jarzębina Czerwona” - Rudka,
  • „Bokoryna”- Żalin,
  • „Akord” - Ruda-Huta.

Pokazy:

  • Trial event – pokaz akrobatyki rowerowej i motocyklowej,
  • Sekcji Krav Maga,
  • Zespołu Tanecznego "Flowers" - sekcji działającej przy SP w Rudzie-Hucie.

Konkursy:

  • Konkurs kulinarny „Nadbużańska Akademia Smaku”,
  • Konkurs Firmy BLUE DOT – Nagroda: darmowy Internet przez rok,

Ponadto:

  • Turniej Strzelecki – LOK,
  • Park zabaw dla dzieci,
  • Wystawy rękodzieła ludowego,
  • Pełna gastronomia,
  • Mierzenie obwodu pnia „Dębu Bolko”.

Patronat Honorowy:

  • Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego,
  • Piotr Deniszczuk Starosta Powiatu Chełmskiego,
  • Kazimierz Smal Wójt Gminy Ruda-Huta.

Patronat medialny:

  • TVP3 Lublin,
  • Kurier Lubelski,
  • Radio Lublin,
  • Radio BON TON,
  • Dziennik Wschodni,
  • Super Tydzień Chełmski,
  • Nowy Tydzień,
  • Chełmski.EU
  • naszemiasto.pl.

Sponsorzy:

  • Firma BLUE DOT-Chełm,
  • Browary Jagiełło-Chełm,
  • Pulsar&Junior – Krzysztof Franecki -Chełm,
  • Bank Spółdzielczy w Sawinie,
  • Aqua East, Baby Zdrój-Ruda-Huta,
  • Przewóz Osób Linie 120 – Ruda,
  • Serwis samochodowy Albiniak Bosch service- Dorohusk.

Partnerzy:

  • Starostwo Powiatowe Chełm,
  • Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta,
  • Liga Obrony Kraju,
  • Krav Maga Ruda-Huta/Świerże,

Organizator: Gmina Ruda-Huta

Informacje:

GOK Ruda-Huta, tel. 82 568 60 55
Biblioteka Ruda-Huta, tel. 82 568 60 71
Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie, tel. 82 568 60 36
UG Ruda-Huta, tel. 82 568 60 33

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 20 → wczoraj: 37 → a dotychczas: 58230