Wernisaż - Huta Fotografii

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie zaprasza na wernisaż pt.: „Huta Fotografii”.

Wystawa to prezentacja wybranych zdjęć, uczestników warsztatów fotografii amatorskiej dla mieszkańców gminy Ruda-Huta. Wernisaż jest wydarzeniem odbywającym się w ramach w/w warsztatów, które przeprowadził Robert Wróblewski - absolwent wielu kursów fotograficznych prowadzonych przez najbardziej znanych polskich fotografów, wielokrotny laureat konkursów fotograficznych, wielbiciel fotografii retro - analogowej.
Swoje prace zaprezentują: Ewa Zwierzyńska, Marta Walczuk, Karolina Szwalikowska, Monika Gugała, Krystian Szwalikowski, Tomasz Lipiński, Robert Wróblewski.
Zapraszamy na wernisaż 26 września 2021 roku o godzinie 15:00 w budynku Huty Kultury w Rudzie-Hucie ul. Targowa 9.

Do zobaczenia!

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 3 → wczoraj: 21 → a dotychczas: 107808