Ferie 2022 - Seanse filmowe!

Seanse filmowe!

17 lutego (czwartek), sala widowiskowa Huty Kultury, godz: 12:00 – kino familijne:

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

(2019, dubbing, 113 min.) Film zdobył nagrodę Kryształowa Statuetka, 3 inne nagrody oraz otrzymał 23 nominacje.

17 lutego (czwartek), sala widowiskowa Huty Kultury, godz: 17:00 – młodzieży i dorosłych:

Ponad dwadzieścia lat minęło, odkąd Sarah Connor zapobiegła Dniowi Sądu, zmieniła przyszłość i odwróciła przeznaczenie rodzaju ludzkiego. Dani Ramos wiedzie proste życie w Mexico City u boku swego brata i ojca, gdy niezwykle zaawansowany i śmiertelnie niebezpieczny nowy – Rev-9 – wyrusza w podróż w czasie, by ją odnaleźć i zgładzić. Aby przeżyć, Dani musi połączyć siły z dwiema wojowniczkami: Grace, zmodyfikowanym superżołnierzem z przyszłości i zaprawioną w bojach Sarą Connor. Podczas gdy Rev-9 bez litości niszczy wszystkich i wszystko, co stanie mu na drodze w pościgu za Dani, trójka bohaterek odkrywa, że ich ostatnią i jedyną nadzieją jest T-800 z przeszłości Sary.
(2019, dubbing, 128 min.)

Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc telefoniczna pod numerem: 082 568 60 55.

25 lutego (piątek), sala widowiskowa Huty Kultury, godz: 12:00 – kino familijne:

Pełna humoru przygoda na Riwierze Włoskiej! Historia o dorastaniu rozgrywającą się w nadmorskim miasteczku. Dwójka przyjaciół przeżywa niezapomniane lato pełne niezwykłych przygód. Beztroską zabawę może jednak w każdej chwili zepsuć głęboko skrywany sekret - w rzeczywistości chłopcy są morskimi stworami i żyją w wodnych głębinach.

(2021, dubbing, 91 min.)
Film zdobył nagrodę Kryształowa Statuetka oraz otrzymał 22 nominacje.

25 lutego (piątek), sala widowiskowa Huty Kultury, godz: 17:00 – młodzieży i dorosłych:

Podczas misji załogowej na Marsa, amerykański astronauta zostaje uznany za zmarłego i pozostawiony przez załogę na planecie. Ale Watney wciąż żyje! Musi znaleźć sposób, by skontaktować się z Ziemią i, co najtrudniejsze, przetrwać ze skromnych zapasów na jałowej planecie w nadziei, że międzynarodowy zespół naukowców będzie w stanie opracować plan ratunkowy, aby sprowadzić go do domu!
(2015, dubbing, 141 min.)
Film zdobył dwie nagrody Złoty Glob, 8 innych nagród i 68 nominacji.

Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc telefoniczna pod numerem: 082 568 60 55.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 21 → wczoraj: 12 → a dotychczas: 107890