Koncert i Wernisaż - podsumowanie sezonu 2021/22

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie zaprasza
na podsumowanie sezonu 2021/22!

24 czerwca 2022 r.

W programie:

• Koncert uczniów zajęć instrumentalnych i wokalnych, które prowadzi Marian Skiba. Podczas koncertu swoje umiejętności zaprezentują : Maja Dziechciaruk, Mateusz Lewczuk, Vanessa Śliwińska, Maja Kozłowska, Julia Panasiuk, Martyna Hawryluk, Aleksandra Wójtowicz, Jakub Borodej, Antoni Dziaduk, Gabriel Nadolski, Michał Nadolski, Jakub Zwierzyński.
  • Wernisaż wystawy fotografii uczestników zajęć fotograficznych dla dzieci i dorosłych. Wernisaż jest wydarzeniem odbywającym się w ramach podsumowania zajęć, które prowadzi Robert Wróblewski - absolwent wielu kursów fotograficznych prowadzonych przez najbardziej znanych polskich fotografów, wielokrotny laureat konkursów fotograficznych, wielbiciel fotografii retro - analogowej. Swoje prace zaprezentują: Tomasz Lipiński, Filip Maksymiuk, Vanessa Śliwińska, Karol Bukszyński, Ksawery Lewandowski.

WSTĘP WOLNY na podstawie wejściówki,
obowiązuje rezerwacja miejsc tel. 82 568 60 55