"Topiel" Teatr OKO

30.09.2022 r. godz.18.00

Huta Kultury
Ul. Targowa 9, Ruda-Huta

WSTĘP WOLNY na podstawie wejściówki, ilość miejsc ograniczona,

obowiązuje rezerwacja miejsc tel. 573 292 666, 725 461 834  lub 82 568 60 55

dołącz do wydarzenia na Facebooku

Występują: Aleksandra Honory, Karolina Szwalikowska, Natalia Wróblewska, Dominika Zawiślańska, Przemysław Borkowski, Jakub Zwolak

„Topiel” swoją premierę miał w 2008 roku, natomiast aktualna grupa po raz pierwszy zagrała ten spektakl 14 maja 2022 r.
„Problem narkomanii przedstawiany w różny sposób - w „Topielu" jako społeczny, dotykający zwykłych ludzi. Tytułowy Topiel ściąga na dno. Ale czy na pewno? Myślę, że on trzyma mocno za rękę tych, którzy jeszcze stoją nad przepaścią i próbuje wyciągnąć z niej ludzi, którzy już w nią wskoczyli...”
Fragment recenzji autorstwa Anny Szwalikowskiej.

Działanie zrealizowane w ramach programu "Huta Profilaktyki", realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie oraz Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Ruda-Huta. Program finansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 10 → wczoraj: 15 → a dotychczas: 107637