O! Agnieszka. Banda Barbary - Koncert

Informacje: tel. 82 568 60 55

dołącz do wydarzenia na Facebooku

Bandę Barbary tworzą:

Basia Szarwiło (która nie przepada za tym kiedy mówi się do niej Barbara). Basia w tym zespole śpiewa i wymaga na chłopakach uwielbienie względem Agnieszki Osieckiej i oni zaczynają powoli uwielbiać. Piotr Kierski jest generalnie skrzypkiem, ale w Bandzie gra na basie (nie na Basi i nie na jednym basie a na dwóch). Piotr w zespole jest szarą eminencją i trzyma dyscyplinę i nie pozwala palić papierosów. Jarosław Lackowski gra na gitarze i ukulele, ale sytuacja jest rozwojowa, bo Jarek gra również na pianinie i akordeonie. Jarka poznacie po uśmiechu, który był inspiracją do naszego logo ;) Kacper Lackowski jest naszym perkusistą, a najbardziej to on jest Jarka, bo to jego syn. Uwielbiamy jego młodzieńcze podejście i świeże pomysły, no i styl…. Jak Kacper zrobi stylówkę to nie ma mocnych!

Tacy jesteśmy! A nasza muzyka? Też jest tak złożona jak nasza Banda, ma wiele warstw, jak cebula.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 8 → wczoraj: 19 → a dotychczas: 107620