Konkurs Plastyczny „Jestem asertywny, nie jestem uzależniony”

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie

zaprasza do udziału w konkursie plastycznym
„Jestem asertywny, nie jestem uzależniony”

11 lipca 2023 r., godzina 12:00
Huta Kultury

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

• 6-9 lat;
  • 10-15 lat;

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymają bilet wstępu do Farmy Iluzji Parku Edukacji i Rozrywki koło Trojanowa. Dodatkowo spośród uczestników konkursu zostaną wyłonieni laureaci (I, II, III miejsce) w dwóch kategoriach wiekowych, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Tematem pracy konkursowej jest plakat na temat przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu, środków psychoaktywnych i uzależnień behawioralnych. Uczestnicy pracę konkursową wykonają w Hucie Kultury. Organizator zapewnia niezbędne materiały do wykonania plakatu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 26 lipca 2023 r. o godzinie 12:00 w Hucie Kultury.

Regulamin i karta zgłoszenia:

Konkurs finansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 9 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107730