Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - Eliminacje Powiatowe

Biuro Wojewódzkiego Ośrodka Kultury Centrum Spotkania Kultur w Lublinie,
Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie
zapraszają na eliminacje powiatów: chełmskiego i krasnostawskiego
do 23. Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – Festiwal Najciekawszych Widowisk!

Podajemy listę spektakli i teatrów zakwalifikowanych do eliminacji powiatu chełmskiego:

Teatry dziecięce:

• Teatr OKO "Upiory Tuwima", reż. Marcin Woszczewski - GOK Ruda-Huta.

Teatry młodzieżowe:

• Studio Teatru Wyobraźni  "Zołzy", reż. Mirosław Majewski - Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie,
  • Teatr OKO "KOLORY", reż. Marcin Woszczewski - GOK Ruda-Huta.

Eliminacje powiatu chełmskiego odbędą się 27 marca 2024 r. o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Huty Kultury, ul. Targowa 9, 22-110 Ruda-Huta.

Biuro Wojewódzkiego Ośrodka Kultury Centrum Spotkania Kultur w Lublinie,
Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie
zapraszają na eliminacje powiatów: chełmskiego i krasnostawskiego
do 23. Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – Festiwal Najciekawszych Widowisk!

Eliminacje powiatów: chełmskiego i krasnostawskiego odbędą się 27 marca 2024 r. o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Huty Kultury, ul. Targowa 9, 22-110 Ruda-Huta.

Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych jest wydarzeniem przeznaczonym dla dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych, pracujących w szkołach, instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, a także przestrzeni pozainstytucjonalnej na terenie województwa lubelskiego.

W przeglądzie obowiązuje podział na dwie kategorie:

• teatry dziecięce – grupy złożone z uczniów szkół podstawowych.
  • teatry młodzieżowe – grupy złożone z uczniów szkół ponadpodstawowych.

Grupy złożone zarówno z uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych będą zakwalifikowane do kategorii, do której należeć będzie większość członków zespołu.

Czas prezentacji spektaklu nie może przekraczać 30 minut.

ZGŁOSZENIA
Grupa zgłasza chęć udziału w konkursie przez przesłanie do Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie karty zgłoszeniowej wypełnionej komputerowo na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście/listownie w Hucie Kultury w terminie do 21 marca 2024 r.

Pliki do pobrania:

Kontakt:

• Koordynator regionalny - Marcin Woszczewski,
  • Informacje i technika sceny - Marcin Nawrocki.

Szczegółowe informacje na stronie Centrum Spotkań Kultur w Lublinie - Link:

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 11 → wczoraj: 72 → a dotychczas: 112097