Rudniacy 1996-2013

W Gminnym Ośrodku  Kultury w Rudzie-Kolonii  24 października 2013r. odbyło się uroczyste podsumowanie działalności kapeli „Rudniacy” - 1996-2013. W jubileuszu wzięli udział Bogusława Smal współzałożyciel i wieloletni przyjaciel kapeli, Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal,  kierownicy zespołów ludowych z terenu gminy Ruda-Huta, oraz przedstawiciele Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie.

Każdy z członków kapeli „Rudniacy” otrzymał pamiątkowe statuetki z osobistą dedykacją oraz  kronikę zespołu. Wszyscy zaproszeni goście składali życzenia wręczali prezenty. Kierownik kapeli „Rudniacy” Pan Feliks Król podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę i życzliwość. Uroczystościom towarzyszył koncert Jubilatów. Dla wszystkich były to pełne wzruszeń i niezapomniane chwile.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 33 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 108103