Aktualności
Ogłoszenia

Wystawa Wielkanocna 2010

Dnia .

Wystawa Wielkanocna 2010

 

Protokół

z konkursów: plastycznego „Ornament Pisanki” oraz ,,Palmy i Pisanki Wielkanocne” zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie- Hucie dnia 29 marzec 2010r.

Prace oceniała i nagradzała komisja konkursowa w składzie:

  • Małgorzata Połajdowicz
  • Ewa Małyga
  • Artur Borodej
  • Katarzyna Miazga

Nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie - Hucie.

ORNAMENT PISANKI

Nagrody:

0-III

    Michał Kosiba
    Krzysztof Anasiewicz
    Bartłomiej Korzeniewski
    Arek Rękas
    Wojciech Denka
    Damian Jóźwiak
    Karolina Gil
    Mateusz Stankiewicz
    Bartek Iwanicki
    Dawid Skóra
    Szymon Wołoszczuk
    Dominika Kozak
    Grzegorz Leśniak
    Klara Klimczuk
    Bartosz Szalewicz
    Magdalena Grzeluk
    Aleksandra Sawczuk
    Filip Kratiuk
    Oliwier Zieliński

IV-VI

    Alicja Lewczuk
    Łukasz Bochniak
    Dominik Kratiuk
    Patryk Dobrowolski
    Monika Jałtoszuk

GIMNAZJUM

    Szymon Grad
    Łukasz Opolski

WYRÓŻNIENIA

Dominika Sadowska
Jakub Waniewski
Klaudia Burak
Artur Polak
Julia Dubij
Natalia Dąbrowska
Julia Olszak
Mateusz Szwalikowski
Bartosz Jachymczak
Patryk Bisko
Paweł Kowal
Tomasz Domański
Kuba Masiakiewicz
Jaś Dąbrowski
Ewelina Żerebecka
Ola Borysiuk
Klaudia Woźnicka
Dominika Antoniewicz
Paulina Gałus
Miranda Lodowska
Klaudia Borysiuk
Dawid Kędzierski
Szymon Guzowski
Marcin Kochoń
Mateusz Wójtowicz
Weronika Adamczuk
Ewa Kalinowska
Kacper Kochoń
Przemysław Deneka
Anna Bąk
Joanna Wazelin
Paweł Pietrzak
Dominika Kozak
Sebastian Sawicz
Patrycja Antoniewicz
Nikola Skrypczuk
Kacper Kubiak
Karolina Romanek
Marcela Dąbrowska
Mateusz Hamulczuk
Kamil Kubiak
Weronika Szybista
Adam Szymański
Daria Przymirska
Mikołaj Lodowski
Arkadiusz Mazur
Kuba Połajdowicz
Dominika Bartoszuk
Katarzyna Suchocka
Piotr Pacześniak
Sandra Kędzierawska
Dawid Suchocki
Małgosia Trochimiuk
Karol Gilowski
Katarzyna Jasielska
Mariusz Adamczuk
Mateusz Mazurek
Julia Kostecka
Sandra Skroś
Ewa Kluziak
Dominika Mazurek
Karolina Głąb
Małgosia Zalewska
Krzysztof Pałdyński
Monika Chmiel
Sebastian Kozigrodzki
Damian Głowacki
Dominika Kałużna
Michał Łysak
Alan Oworus
Patrycja Walczuk
Konrad Morciś
Ernest Bortnik
Iwona Kochoń
Marika Skurak
Monika Borowik
Patryk Dąbrowski
Przemek Babiarz
Dariusz Gałus
Joanna Koc
Mateusz Suchań
Katarzyna Koncewicz
Paulina Żerebecka
Jarek Wazelin
Rafał Antoniewicz
Rafał Wołoszczuk
Aldona Semeniuk
Julia Wojciechowska
Eliza Huzar
Patrycja Piłat
Krystian Baj
Dawid Borodej
Krzysztof Morciś
Weronika Baj
Damian Kisiel
Sebastian Zalewski
Bartłomiej Morciś
Kinga Bondaruk
Katarzyna Kozłowska

PALMY

NAGRODA

0-III

1.Julia Olszak
2. Paweł Chwaleba
3.Arkadiusz Baj
4. Karol Branicki
5.Dominik Marczuk

WYRÓŻNIENIE

1. Alicja Lewczuk
2. Marcela Dąbrowska
3. Jan Dąbrowski
4. Klaudia Woźnicka
5. Alicja Wójtowicz
6. Małgorzata Zalewska
7. Sebastian Zalewski
8. Arleta Zalewska
9. Daria Kisiel
10. Bartłomiej Morciś
11. Kinga Bondaruk
12. Rafał Morciś
13. Kacper Hawryluk
14. Joanna Morciś

STROIKI

NAGRODA

O-III

1.Jakub Połajdowicz
2.Aleksandra Sawczuk
3.Izabela Smal
4. Karol Branicki
5.Karolina Szwalikowska

IV-VI

1. Patryk Połajdowicz
2. Oliwia Rymarczyk

WYRÓŻNIENIE

Rafał Szybisty
Jakub Rafalski
Katarzyna Jasielska
Kuba Stawarek
Patryk Skurak
Eryk Bartkiewicz
Weronika Szybista
Julia Szybista
Sebastian Sawicz
Wojciech Kuczyński
Gabriela Denysiuk
Sebastian Zalewski
Klaudia Burak
Jakub Rafalski
Arek Witkowski
Monika Skurak
Monika Ganczar

PISANKI

NAGRODY

0-III

1.Aleksandra Sawczuk
2. Weronika Baj
3.Marcela Dąbrowska
4.Sebastian Zalewski
5. Paweł Chwaleba
6.Piotr Chwaleba

IV-VI

1. Natalia Suchocka
2. Dariusz Gałus

WYRÓŻNIENIA

Władysław Brakarz
Arkadiusz Baj
Kinga Bondaruk
Krzysztof Morciś
Joanna Morciś
Daria Kisiel
Sandra Kędzierska
Łukasz Mróz
Konrad Kantyka
Natalia Piłat
Krystian Polakowski
Ala Wójtowicz
Anna Bąk
Patryk Dobrowolski
Patrycja Antoniewicz
Jolanta Golec
Dariusz Gałus
Klaudia Kapelan
Mateusz Gil
Klaudia Burak
Dominika Sadowska
Damian Jóźwiak
Dominika Mazurek
Ewa Kluziak
Milena Wójcicka
Daria Przymirska
Jakub Połajdowicz
Małgorzata Tkaczuk
Joanna Wazelin
Nikola Skrypczuk
Dominika Kozak
Monika Wołoszczak

Dorośli

    Anna Rymarczyk
    Józefa Kotowska
    Zofia Paradowska
    Halina Humeniuk

Protokół

z konkursów: plastycznego „Ornament Pisanki” oraz ,,Palmy i Pisanki Wielkanocne” zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie- Hucie dnia 29 marzec 2010r.

 

Prace oceniała i nagradzała komisja konkursowa w składzie:

 

    Małgorzata Połajdowicz
    Ewa Małyga
    Artur Borodej
    Katarzyna Miazga

 

Nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie - Hucie.

 
ORNAMENT PISANKI

 

Nagrody:

0-III

    Michał Kosiba

    Krzysztof Anasiewicz

    Bartłomiej Korzeniewski

    Arek Rękas

    Wojciech Denka

    Damian Jóźwiak

    Karolina Gil

    Mateusz Stankiewicz

    Bartek Iwanicki

    Dawid Skóra

    Szymon Wołoszczuk

    Dominika Kozak

    Grzegorz Leśniak

    Klara Klimczuk

    Bartosz Szalewicz

    Magdalena Grzeluk

    Aleksandra Sawczuk

    Filip Kratiuk

    Oliwier Zieliński

IV-VI

    Alicja Lewczuk

    Łukasz Bochniak

    Dominik Kratiuk

    Patryk Dobrowolski

    Monika Jałtoszuk

GIMNAZJUM

    Szymon Grad

    Łukasz Opolski

WYRÓŻNIENIA

Dominika Sadowska

Jakub Waniewski

Klaudia Burak

Artur Polak

Julia Dubij

Natalia Dąbrowska

Julia Olszak

Mateusz Szwalikowski

Bartosz Jachymczak

Patryk Bisko

Paweł Kowal

Tomasz Domański

Kuba Masiakiewicz

Jaś Dąbrowski

Ewelina Żerebecka

Ola Borysiuk

Klaudia Woźnicka

Dominika Antoniewicz

Paulina Gałus

Miranda Lodowska

Klaudia Borysiuk

Dawid Kędzierski

Szymon Guzowski

Marcin Kochoń

Mateusz Wójtowicz

Weronika Adamczuk

Ewa Kalinowska

Kacper Kochoń

Przemysław Deneka

Anna Bąk

Joanna Wazelin

Paweł Pietrzak

Dominika Kozak

Sebastian Sawicz

Patrycja Antoniewicz

Nikola Skrypczuk

Kacper Kubiak

Karolina Romanek

Marcela Dąbrowska

Mateusz Hamulczuk

Kamil Kubiak

Weronika Szybista

Adam Szymański

Daria Przymirska

Mikołaj Lodowski

Arkadiusz Mazur

Kuba Połajdowicz

Dominika Bartoszuk

Katarzyna Suchocka

Piotr Pacześniak

Sandra Kędzierawska

Dawid Suchocki

Małgosia Trochimiuk

Karol Gilowski

Katarzyna Jasielska

Mariusz Adamczuk

Mateusz Mazurek

Julia Kostecka

Sandra Skroś

Ewa Kluziak

Dominika Mazurek

Karolina Głąb

Małgosia Zalewska

Krzysztof Pałdyński

Monika Chmiel

Sebastian Kozigrodzki

Damian Głowacki

Dominika Kałużna

Michał Łysak

Alan Oworus

Patrycja Walczuk

Konrad Morciś

Ernest Bortnik

Iwona Kochoń

Marika Skurak

Monika Borowik

Patryk Dąbrowski

Przemek Babiarz

Dariusz Gałus

Joanna Koc

Mateusz Suchań

Katarzyna Koncewicz

Paulina Żerebecka

Jarek Wazelin

Rafał Antoniewicz

Rafał Wołoszczuk

Aldona Semeniuk

Julia Wojciechowska

Eliza Huzar

Patrycja Piłat

Krystian Baj

Dawid Borodej

Krzysztof Morciś

Weronika Baj

Damian Kisiel

Sebastian Zalewski

Bartłomiej Morciś

Kinga Bondaruk

Katarzyna Kozłowska

PALMY

NAGRODA

0-III

1.Julia Olszak

2. Paweł Chwaleba

3.Arkadiusz Baj

4. Karol Branicki

5.Dominik Marczuk

WYRÓŻNIENIE

1. Alicja Lewczuk

2. Marcela Dąbrowska

3.Jan Dąbrowski

4. Klaudia Woźnicka

5. Alicja Wójtowicz

6.Małgorzata Zalewska

7. Sebastian Zalewski

8. Arleta Zalewska

9.Daria Kisiel

10. Bartłomiej Morciś

11. Kinga Bondaruk

12. Rafał Morciś

13.Kacper Hawryluk

14. Joanna Morciś

 

 
STROIKI

 

NAGRODA

O-III

1.Jakub Połajdowicz

2.Aleksandra Sawczuk

3.Izabela Smal

4. Karol Branicki

5.Karolina Szwalikowska

IV-VI

1. Patryk Połajdowicz

2. Oliwia Rymarczyk

 

WYRÓŻNIENIE

Rafał Szybisty

Jakub Rafalski

Katarzyna Jasielska

Kuba Stawarek

Patryk Skurak

Eryk Bartkiewicz

Weronika Szybista

Julia Szybista

Sebastian Sawicz

Wojciech Kuczyński

Gabriela Denysiuk

Sebastian Zalewski

Klaudia Burak

Jakub Rafalski

Arek Witkowski

Monika Skurak

Monika Ganczar

PISANKI

NAGRODY

0-III

1.Aleksandra Sawczuk

2. Weronika Baj

3.Marcela Dąbrowska

4.Sebastian Zalewski

5. Paweł Chwaleba

6.Piotr Chwaleba

IV-VI

3. Natalia Suchocka

4. Dariusz Gałus

 

WYRÓŻNIENIA

Władysław Brakarz

Arkadiusz Baj

Kinga Bondaruk

Krzysztof Morciś

Joanna Morciś

Daria Kisiel

Sandra Kędzierska

Łukasz Mróz

Konrad Kantyka

Natalia Piłat

Krystian Polakowski

Ala Wójtowicz

Anna Bąk

Patryk Dobrowolski

Patrycja Antoniewicz

Jolanta Golec

Dariusz Gałus

Klaudia Kapelan

Mateusz Gil

Klaudia Burak

Dominika Sadowska

Damian Jóźwiak

Dominika Mazurek

Ewa Kluziak

Milena Wójcicka

Daria Przymirska

Jakub Połajdowicz

Małgorzata Tkaczuk

Joanna Wazelin

Nikola Skrypczuk

Dominika Kozak

Monika Wołoszczak

Dorośli

    Anna Rymarczyk

    Józefa Kotowska

    Zofia Paradowska

    Halina Humeniuk

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 15 → wczoraj: 51 → a dotychczas: 105931

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech