Teatr OKO na Festiwalu 'inny'

'inny' Festiwal Teatrów Młodzieżowych - Krosno 2010

fot.: S.Szeliga, M.Nawrocki, M.Woszczewski

W dniach 26-29 maja 2010r. Teatr OKO działający przy GOK w Rudzie-Hucie uczestniczył w „7 Festiwalu Teatrów Młodzieżowych w Krośnie – inny 2010”. Jak wspominają uczestnicy była to prawdziwa uczta teatralna podczas której można było zobaczyć 15 teatrów z Polski (w tym 3 gościnnie) oraz Teatr Regetka ze Słowacji. Gościem festiwalu była Katarzyna Groniec, która swoim recitalem porwała publiczność. Poza prezentacjami teatralnymi zorganizowane były warsztaty prowadzone przez profesjonalnych aktorów i reżyserów. Świetna atmosfera, nowe przyjaźnie, wymiana doświadczeń oraz niezapomniane wrażenia, tak wspominają festiwal członkowie Teatru OKO. Mamy nadzieję, że za rok również będzie nam dane wziąć udział w tym festiwalu.

Teatr OKO

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 21 → wczoraj: 12 → a dotychczas: 107890