Aktualności
Ogłoszenia

A.Tomanek i RL w naszej Gminie

Dnia .

Adam Tomanek - Radio Lublin; fot. M. Woszczewski

Fot. Iwona Borodej
Marcin Woszczewski

       Adam Tomanek – moim zdaniem najpopularniejszy „głos” Radia Lublin (a niegdyś Radiowej Jedynki) przyjechał do nas by nagrać materiał o naszej gminie. Odwiedził miedzy innymi Zespół Szkół, Zakład Usług Komunalnych, Firmę Aqua East, Gospodarstwo i Warsztat Grzegorza Podgórskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury. Spotkał się i zarejestrował Zespół Bokoryna, rozmawiał z dziećmi, które uczestniczą w „Zielonych Wakacjach” a w rozmowie ze mną zaprosił wszystkich słuchaczy na Bolkowanie. Na koniec spotkania Pan Adam kilkakrotnie podkreślił, że rzadkością w jego pracy zawodowej jest, by w jednej gminie zrealizować osiem aż tak różnych a jednocześnie interesujących artykułów. Na moje ręce złożył „Ogromne wyrazy uznania dla Wójta Gminy, władz samorządowych, przedsiębiorców i mieszkańców, za tak efektywną pracę na rzecz gminy”. Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak autorytatywną postać Polskiego Radia w naszej małej ojczyźnie.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
       Wszystkich zainteresowanych zapraszam w sobotnie poranki do słuchania audycji Radia Lublin, w której Pan Adam oprowadzi słuchaczy po Gminie Ruda-Huta.                                                                      

Marcin Woszczewski

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 19 → wczoraj: 51 → a dotychczas: 105935

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech