Konkurs Fotograficzny AKTYWAKCJA - Wyniki

Protokół z konkursu fotograficznego „AktywAKCJA”

19 sierpnia 2022 r. w Hucie Kultury zebrała się komisja do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie pt.: „AktywAKCJA” zrealizowanego w ramach projektu „Aktywne wakacje z GOK-iem” 2022 r. który został sfinansowany ze środków Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu grantowego „Wakacyjna AktywAKCJA”.

Komisja konkursowa w składzie: Robert Wróblewski – przewodniczący, Marcin Nawrocki, Iwona Borodej. Po zweryfikowaniu zgłoszonych prac komisja zakwalifikowała 10 zgłoszeń, a następnie z nich wybrała laureatów konkursu.

W kategorii 7-10 lat do konkursu zakwalifikowano 7 zgłoszeń, wyniki ukształtowały się następująco:

I m-ce ex aequo:

• Vanessa Śliwińska za zdjęcia: „Hulaj dusza” i „Piechotą do lata”.

• Adam Gedenacz za zdjęcia: „Denis gra w koszykówkę” i „Ilia i koszykówka”.

II m-ce:

• Jakub Zwierzyński za zdjęcia: „Daleko od domu” i „Pod wodą też jest super”.

III m-ce:

• Ilia Burdin za zdjęcia: „Adam i deskorolka” i „Sofia na deskorolce”.

Wyróżnienia:

Ksawery Lewandowski

Sofia Trambowetska

Denis Zhoftian

W kategorii 11-14 lat do konkursu zakwalifikowano 3 zgłoszenia, wyniki ukształtowały się następująco:

I m-ce:

• Filip Maksymiuk za zdjęcia: „Nadwiślańskie wakacje” i „PKiN okiem obiektywu”.

II m-ce:

• Maximilian Śliwiński za zdjęcia: „Rolki w akcji” i „Wakacje z przyjacielem”.

III m-ce:

• Zbigniew Laskowski za zdjęcia: „Rowerowa wycieczka do młynu w Żalinie” i „Wędrówka w okolicach Bugu”

Nagrody zostały wręczone przez wójta gminy Ruda-Huta Kazimierza Smala oraz Roberta Wróblewskiego, podczas XVIII uroczystości imieninowych dębu Bolko – Bolkowanie 2022 w Hniszowie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 9 → wczoraj: 30 → a dotychczas: 107706