Aktualności
Ogłoszenia

Wystawa Wielkanocna 2023

Dnia .

  Konkurs Wielkanocny 2023

Do Konkursu  Wielkanocnego przystąpiło 61 uczestników w grupie wiekowej dzieci i młodzież oraz 10 w grupie osoby dorosłe. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Woszczewska, Marta Kordas, Robert Wróblewski przyznała nagrody oraz wyróżnienia, które 30 marca 2023 r. podczas Wystawy Wielkanocnej wręczył Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal i Zastępca Wójta Agnieszka Woszczewska.

Wyniki konkursu:

pisanka współczesna - przedszkole, kl.0,

nagrodzeni:

  • I m-ce Anna Dąbrowska, Anna Zawiślańska,
  • II m-ce  Szymon Woźnicki,
  • III m-ce  Martyna Bartosz.  

Wyróżnieni : Zuzanna Wójtowicz, Wojciech Wawron, Martyna Wachulska, Wiktor Moskwa;

pisanka współczesna- kl. 1-3,

nagrodzeni:

  • I m-ce Kuba Hawryluk,
  • II m-ce  Vanessa Śliwińska,
  • III m-ce  Karol Bukszyński.

Wyróżnieni: Julia Mazurkiewicz, Amelia Dec, Alan Piętal, Julia Sumiga, Kornelia Malinowska, Hanna Rzeźniczuk;

pisanka tradycyjna - kl. 4-8,

nagrodzeni: :

  • I m-ce Julia Bukszyńska,
  • II m-ce  Maximilian Śliwiński,
  • III m-ce  Jakub Borodej;

palma wielkanocna - kl. 4-8,

nagrodzeni:

  • I m-ce Michał Jusiuk,
  • II m-ce  Martyna Hawryluk,
  • III m-ce  Ewelina Dąbrowska.

Wyróżnieni: Błażej Zwierzyński, Seweryn Pawłowski, Jakub Zwierzyński, Wojciech Sitarz;

palmy - dorośli,

nagrodzeni:

  • I m-ce Małgorzata Anasiewicz,
  • II m-ce  Ewa Zalewska,
  • III m-ce  Katarzyna Mazurek.

Wyróżnieni: KGW „Ryzykantki”, Arletta Pilipczuk, Żaneta Walczuk, KGiGW Żalin;

pisanka tradycyjna - dorośli,

nagrodzeni:  

I m-ce Renata Szalewicz,

II m-ce  Zofia Paradowska,

III m-ce  Weronika Mazurek.

Ponadto za udział w konkursie przyznano drobne upominki: Alicja Labiszak, Aleksandra Grzywna, Roksana Niedźwiecka, Szymon Dąbrowski, Klara Psuja, Lena Hawryluk, Hanna Wilkos, Adam Hedenach, Maja Bądaruk, Wiktoria Urbańczyk, Paweł Ćwir, Patrycja Mazurek, Maja Sobczuk, Nikola Jamroż, Leon Zacharczuk, Emilia Jamroż, Marcin Suprun, Nel Skrok, Hanna Biernacka, Róża Walczuk, Filip Walczuk, Zuzanna Kozak, Klara Dąbrowska, Ksawery Lewandowski, Przemysław Mazurkiewicz, Przemysław Wójtowicz, Jagoda Tkaczyk, Wiktor Brodowicz, Kuba Pawlak, Magdalena Stolarczyk, Julia Oziębło, Julia Suszczyk, Magdalena Mazurek, Kornelia Pawłowska.

Nagrody i upominki ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 17 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107322

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech