Fot. Robert Wróblewski

PROTOKÓŁ

z XVIII Wakacyjnego Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta.
 16 lipca  2023 r.

16 lipca  2023 r. na boisku ,,Orlik” w Rudzie-Hucie odbył się ,,XVIII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie oraz LKS Hutnik Ruda-Huta.

Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn. W kategorii wiekowej do 16 roku życia (junior) 5 i w kategorii wiekowej od 17 lat (senior) 7.

W kategorii wiekowej do 16 lat (junior) wyniki ukształtowały się następująco:

• I m-ce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta: RKS Zakole Dorohusk
  • II  m-ce: Atomówki Ruda-Huta
  • III m-ce: Szczypiorki Ruda-Huta

Tytuł ,,Króla Strzelców” otrzymał: Eryk Gołębiowski grający w drużynie RKS Zakole, który w trakcie turnieju 12 razy umieścił piłkę w bramce.

Tytuł „Za odwagę” - złote medale otrzymała najmłodsza drużyna turnieju Bambiki Ruda-Huta

Tytuł „Za wytrwałość” otrzymała drużyna Leniwce.

Tytuł „Najlepszy bramkarz” : Bartek Oworus  grający w drużynie Szczypiorki Ruda-Huta oraz Bartek Sawić grający w drużynie Atomówki Ruda-Huta.

Tytuł „Najlepszy zawodnik”: Damian Woźnicki grający w drużynie Atomówki Ruda-Huta..

W kategorii wiekowej od 17 lat (senior) wyniki ukształtowały się następująco:

• I m-ce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta: Furioza Ruda-Huta
  • II m-ce: FL Ostre Pługi Ruda
  • III m-ce: Rutyniarze Ruda-Huta

Tytuł ,,Króla Strzelców” otrzymał: Paweł Mazur  grający w drużynie Furioza Ruda-Huta, który w trakcie turnieju 11 razy umieścił piłkę w bramce.

Tytuł „Najlepszy bramkarz” Łukasz Haftaniuk.

Tytuł „Najlepszy zawodnik”: Dawid Skóra grający w drużynie FC Ostre Pługi Ruda oraz Sebastian Grzeluk grający w drużynie Chillwagon Sawin .

Rozgrywki sędziowali :

• Krzysztof Czerniakiewicz
  • Jakub Czerniakiewicz

Nagrody i puchary wręczyli Zastępca Wójta Gminy Ruda-Huta Agnieszka Woszczewska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie Marcin Woszczewski i Prezes Stowarzyszenia LKS Hutnik Ruda-Huta Krzysztof Czerniakiewicz.

Nagrody w turnieju ufundowali Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta i Gminny Ośrodek Kultury. Nagrodę specjalną w postaci banknotu o wartości 50zł ufundowało Stowarzyszenie LKS Hutnik i wylosował Max Śliwiński. W losowaniu nagrody specjalnej mogli wziąć udział młodsi uczestnicy turnieju.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 15 → wczoraj: 14 → a dotychczas: 107750