Gminny Dzień Kobiet 2024

Fot. Karolina Szwalikowska

8 marca 2024 r. w Hucie Kultury odbył się „Gminny Dzień Kobiet”. W wydarzeniu udział wzięły osoby czynnie zaangażowane w działalność kulturalną, artystyczną, społeczną oraz osoby z pasją.

Na początku uroczystości Wójt Gminy Ruda-Huta - Kazimierz Smal, przewodniczący Rady Gminy Ruda-Huta - Piotr Śliwa, przewodniczący Rady Powiatu Chełmskiego - Jarosław Walczuk oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie - Marcin Woszczewski złożyli wszystkim zebranym Paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wręczyli słodki upominek.

Wieczór uświetnił koncert w wykonaniu zespołu "BANDA BARBARY". Panie wysłuchały utworów przygotowanych specjalnie dla nich. Wspaniały koncert umilił piątkowy wieczór dla wszystkich Pań.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 15 → wczoraj: 15 → a dotychczas: 107765