Bal Karnawałowy 2014

Fot. Iwona Borodej

Dnia 14 stycznia 2014 roku  w Gminnym Ośrodku Kultury odbył  się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Zespół Szkół W Rudzie-Hucie przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. W zabawie karnawałowej uczestniczyły dzieci, rodzice oraz wychowawcy. Zabawa zapoczątkowana była jasełkami przygotowanymi przez dzieci klas od 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Rudzie.
    Następnie rozpoczęła się zabawa prowadzona przez wodzireja, podczas której dzieci uczestniczyły w grach i zabawach. Do tańca dołączył również kot w butach i skrzat. Dzieci uczyły się skręcania balonów tworząc z nich różne zwierzątka, oprócz tego dzieci miały możliwość malowania twarzy. Koniec zabawy uwieńczony został wręczeniem nagród i pamiątkową fotografią.

Justyna Kruk

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 11 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 108081