Aktualności
Ogłoszenia

Sukcesy Naszych Instruktorów

Dnia .

Instruktorzy współpracujący z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rudzie-Hucie odnoszą kolejne sukcesy.

28 października 2021 roku instruktor warsztatów fotograficznych Robert Wróblewski został nagrodzony w konkursie fotograficznym pt. „Nasza tradycja w obiektywie”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Miłośników Tradycji „Klepisko”. Temat konkursu to przedstawienie zjawisk, procesów, przedmiotów, wyrobów, wydarzeń, osób obrazujących trwanie, kultywowanie i obecność tradycji w dzisiejszym świecie. Konkurs miał charakter wojewódzki zarówno w zakresie tematyki, jak i uczestników. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach. 

21 listopada 2021 roku instruktorka Crossfitu Martyna Dubij wywalczyła złoty medal na  Pucharze Świata XPC 2021 w Siedlcach w martwym ciągu (podnoszenie ciężarów) w kategorii wagowej 52 kg uzyskała wynik 110 kg oraz zdobyła brązowy medal w „Overall Women” (najlepsze z najlepszych, w kat. martwego ciągu). Trenerem Martyny jest Ryszard Śliwiński.

Gratulujemy!

 Jednocześnie przypominamy, że w każdej chwili można dołączyć zarówno na warsztaty fotograficzne, prowadzone przez naszego laureata Roberta Wróblewskiego jak i na zajęcia sportowe CrossFit, naszej mistrzyni Martyny Dubij.

Zapraszamy! 

Szczegółowe informacje tel. 82 568 60 55

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów prywatnych instruktorów.

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 19 → wczoraj: 22 → a dotychczas: 83231