Aktualności
Ogłoszenia

Szkółka Cavaliady "Kucyki Pysi"

Dnia .

10 sierpnia 2022 r. Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie zorganizował wycieczkę do szkoły jazdy konnej pod nazwą „Stajnia Kucyki Pysi” w Horodyszczu. Podczas pobytu w stajni dzieci zapoznały się z podstawowymi informacjami dotyczącymi żywienia, czyszczenia, siodłania, hodowli koni i ostrożnego obchodzenia się ze zwierzętami. Po teorii przyszła pora na zwiedzanie stajni i ich mieszkańców oraz jazdę konną. Każde dziecko biorące udział w wyjeździe mogło chociaż przez chwilę poczuć się prawdziwym kowbojem, zasiadając w siodle. Największą frajdę sprawiła dzieciom i rodzicom przejażdżka bryczką po malowniczej okolicy oraz wspólne gry i zabawy. Zwycięskie drużyny otrzymały słodki upominek w postaci waty cukrowej. Na zakończenie naszej wyprawy tradycyjnie udaliśmy się do restauracji McDonalds.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i do zobaczenia podczas kolejnych atrakcji, które już dla was przygotowujemy

Działanie zostało zrealizowane w ramach zadania "Szkółka Cavaliady" z projektu pt.: „Aktywne wakacje z GOK-iem 2022”, sfinansowanego ze środków Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach grantu „Wakacyjna AktywAKCJA”.

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 19 → wczoraj: 51 → a dotychczas: 105935

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech