Aktualności
Ogłoszenia

Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Dnia .

27 lipca 2022 r. Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie zorganizował wycieczkę do JuraParku w Bałtowie.

Pierwszym punktem naszego programu było zwiedzenie Sabatówki Wioski Czarownic to magiczne nierzeczywiste miejsce. Pokonaliśmy dzielnie włącznie z opiekunami Tunel odwagi, gościliśmy w Piernikowej Chatce oraz zobaczyliśmy Szklana kulę, gdzie czarownice wyczarowywały wspaniałe bańki mydlane. 
Następnie udaliśmy się do Muzeum Dinozaurów jest to wystawa „Powrót do przeszłości” przedstawia obraz życia prehistorycznych dinozaurów. Wiele emocji wzbudziło Prehistoryczne Oceanarium, w którym głębia oceanu przenikała się z głębią trójwymiarowego przekazu. Górną część Zwierzyńca zwiedziliśmy z pokładu amerykańskiego schoolbusa, który umożliwił przejazd przez ten urokliwy teren pełen dzikich zwierząt.
W parku miniatur „Polska w Miniaturze” przewodnik w nietypowy i ciekawy sposób opowiadał o zamkach i twierdzach znajdujących się na terenie całej Polski. Mocne wręcz realistyczne wrażenia dostarczył krótki film 5D o życiu dinozaurów na ziemi. Resztkami sił zwiedziliśmy historyczny JuraPark, który jest jedynym w Polsce miejscem, gdzie znaleziono w wąwozach tropy dinozaurów to odkrycie stało się inspiracją do powstania tego magicznego miejsca.
Ostatnią atrakcją był wyczekiwany przez wszystkich o dziwo pełnych już energii Park Rozrywki w Bałtowie a w nim kolejka górska, karuzela łańcuchowa ,statek piracki,zamki i wiele innych atrakcji. Na zakończenie naszej wyprawy udaliśmy się do restauracji McDonald's.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wspólną wyprawę i do zobaczenia podczas kolejnych atrakcji, które już dla was przygotowujemy!

 

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 18 → wczoraj: 51 → a dotychczas: 105934

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech