Aktualności
Ogłoszenia

Nie imprezuj – IMPROWIZUJ!

Dnia .

23 października 2022 r. w Hucie Kultury odbyły się warsztaty w zakresie profilaktyki behawioralnej stosowanej w działaniach scenicznych poprzez improwizację teatralną. Wydarzenie było zatytułowane „Nie imprezuj – IMPROWIZUJ!” realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Działanie było otwarte dla osób w dowolnym wieku z terenu gminy Ruda-Huta. Warsztaty poprowadził Przemysław Buksiński, wykwalifikowany instruktor, zawodowy aktor, animator, performer. Twórca i moderator Poławiaczy Pereł Improv Teatr i grupy „No Potatoes”, jeden z prekursorów improwizacji w Polsce, posiadający doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi czy osadzonymi. Wydarzeniem podsumowującym był pokaz powarsztatowy w ramach Wieczoru Komedii Improwizowanej, a także profilaktyczna pogadanka z publicznością poprowadzona przez prowadzącego warsztaty, Przemysława Buksińskiego.  

W warsztatach wzięli udział: Aleksandra Honory, Karolina Szwalikowska, Dominika Zawiślańska, Iwona Borodej, Barbara Humeniuk, Przemysław Borkowski, Marcin Nawrocki, Marcin Słupczyński, Szymon Woszczewski, Marcin Woszczewski, Robert Wróblewski. Natomiast w pogadance profilaktycznej, po pokazie warsztatowym wzięło udział ponad sześćdziesiąt osób. 


Działanie zrealizowane w ramach programu "Nie imprezuj – IMPROWIZUJ!", realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Program finansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 15 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107320

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech