Aktualności
Ogłoszenia

Patriotyczna Gra Terenowa

Dnia .

 PATRIOTYCZNA GRA TERENOWA

11 listopada 2022 r. w Centrum Kultury i Rekreacji w Rudce odbyła się patriotyczna gra terenowa zatytułowana „Nihil novi sub sole” zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie oraz Krav Maga Survival KMCS & PKMF.
21 uczestników podzielonych na drużyny od godziny 16:00 do północy miało do wykonania łącznie 11 zadań. Każde z nich odnosiło się do historii naszego kraju i niosło za sobą konsekwencje, pozytywne lub negatywne w zależności od tego jak zostało wypełnione. W rezultacie mógł to być uraz, choroba, albo nawet "śmierć" uczestnika, co stanowiło poważne osłabienie dla drużyny w kolejnym zadaniu. Za skuteczne uporanie się z jakimś problemem można było dostać przywilej lub przedmiot ułatwiający dalsze etapy gry, jak np.: dodatkową informację, opatrunki indywidualne. Drużyny dobrze poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami o czym świadczy to, że gry nie ukończyło tylko 3 zawodników.
Dziękujemy instruktorom, w szczególności Damianowi za pomoc, przygotowanie i przeprowadzenie gry oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 17 → wczoraj: 51 → a dotychczas: 105933

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech