Legendy Polskiego Rocka - Koncert Janusz Pruniewicz

Fot. Robert Wróblewski

19 maja 2023 roku w sali widowiskowej  Huty Kultury odbył się koncert w wykonaniu Janusza Pruniewicza  zatytułowany LEGENDY POLSKIEGO ROCKA artysta wykonał największe hity  zespołów : Dżem, Perfect, Lady Pank, Budka Suflera. Licznie zgromadzona publiczność miała niepowtarzalną okazję wysłuchać takie słynne min.: „Sen o Wiktorii” - Dżemu, „Noc komety”- Budki Suflera „Tańcz głupia, tańcz” - Lady Pank, „Chcemy być sobą”- Perfekt.

Po koncercie można było wziąć udział w losowaniu „Wymień Bilet”, uczestnicy koncertu mogli  wygrać dwie wejściówki na spektakl Teatru Nemno pt.: „Żyć”. Wejściówkę wylosowała Iwona Kozłowska i Wojciech Walczuk. Organizatorem wydarzenia  był Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 1 → wczoraj: 15 → a dotychczas: 107751