Akord na Gali Piosenki Żołnierskiej we Włodawie

4 listopada 2023 r. w sali widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury odbyła się Gala Piosenki Żołnierskiej. W tym roku XV Przegląd Piosenki Żołnierskiej przebiegał pod hasłem „Gdzie żołnierz, tam piosenka”.

W festiwalu gminę Ruda-Huta reprezentował zespół „Akord”. Przegląd organizowany jest w ramach Święta Niepodległości, a jego główne założenia to: popularyzacja pieśni i piosenki żołnierskiej, poznanie historii i dziejów oręża polskiego poprzez śpiew, wychowanie uczestników w duchu patriotyzmu w myśl hasła przewodniego „Gdzie żołnierze tam piosenka”. Przegląd jest również doskonałą okazją do spotkania wykonawców i zespołów.
Organizatorzy: Oddział Powiatowy Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego, Włodawski Dom Kultury.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 28 → wczoraj: 72 → a dotychczas: 112114