Bokoryna - Koncert

24 listopada 2023 roku w sali widowiskowej Huty Kultury w Rudzie-Hucie odbył się koncert zespołu Bokoryna z Żalina, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury. Licznie zgromadzona publiczność spędziła piątkowy wieczór słuchając przygotowanych utworów w nowych aranżacjach. Premierowo można było usłyszeć autorskie piosenki zespołu, do których muzykę skomponował Łukasz Dziaduk, a słowa napisali Marta Walczuk i Artur Borodej.
Tego dnia pierwszy raz w roli muzyka wystąpiła Anna Nadolska grając na sopiłce – ludowym flecie ukraińskim, co nadało świeżości wykonywanym utworom. Za koncert publiczność nagrodziła zespół owacjami na stojąco, a Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury - Marcin Woszczewski wręczył pamiątkowe podziękowanie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 1 → wczoraj: 17 → a dotychczas: 107823