Smartphone Break - Wyniki

PROTOKÓŁ
Z KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Smartphone Break”

6 lutego 2024 r. w budynku Huty Kultury odbył się konkurs plastyczny pt.: „Smartphone Break” realizowany na potrzeby edukacji w zakresie profilaktyki uzależnień behawioralnych wśród dzieci i młodzieży. Konkurs przeprowadził Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Dzieci miały za zadanie wykonać plakat na temat przeciwdziałania fonoholizmowi wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

• 6-9 lat.
  • 10-15 lat.

W konkursie wzięło udział 30 dzieci. W kategorii wiekowej 6-9 lat udział wzięło 12 uczestników, a w kategorii wiekowej 10-15 lat udział wzięło 18 uczestników.

Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Woszczewska, Marta Koradas, Marcin Nawrocki, nagrodziła następujących uczestników:

W kategorii 6- 9 lat:

• I miejsce: Julia Panasiuk,
  • II miejsce: Julia Kantyka,
  • III miejsce: Aleksandra Anasiewicz,

W kategorii 10-15 lat:

• I miejsce: Witalina Nowicka,
  • II miejsce: Matylda Zacharczuk,
  • III miejsce: Gabriela Korzeniewska,

Wystawa prac konkursowych dostępna jest do 9 lutego 2024 r. w Hucie Kultury.

Wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali darmowy bilet wstępu na lodowisko Icemania w Lublinie oraz do Regionalnego Muzeum Cebularza w Lublinie.

Dokumenty do pobrania:

Konkurs został sfinansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 7 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107728