Aktualności
Ogłoszenia

Ferie 2024

Dnia .


Ferie zimowe z GOK-iem 2024

Od 29 stycznia do 11 lutego 2024 r. w Hucie Kultury trwały ferie zimowe zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

31 stycznia 2024 r. w Hucie Kultury odbyły się warsztaty Zrób To Sam, gdzie uczestnicy pod nadzorem państwa Walczuków wykonali świece z wosku pszczelego i węzy. W warsztatach wzięło udział 23 osoby.

 

6 lutego 2024 r. w Hucie Kultury odbyły się warsztaty Zrób To Sam, gdzie uczestnicy pod nadzorem Pana Andrzeja Suchockiego wykonali budki lęgowe. W warsztatach wzięło udział 28 osób.

 

 

8 lutego 2024 r. w Hucie Kultury odbyły się warsztaty Zrób To Sam podczas których uczestnicy poznali kulisy pracy cukiernika. Pod okiem Pani Agnieszki Grabowskiej wykonali lizaki z czekolady oraz pralinki. W warsztatach wzięło udział 35 osób.

 

 

9 lutego 2024 r. w Hucie Kultury odbyło się seminarium sztuk walki z zakresu zachowania bezpieczeństwa na śniegu, zatytułowane „Hu Hu Ha Nasza Zima Zła”. Szkolenie przeprowadził instruktor KMCS oraz PKMF – Pan Damian Grzywna. W seminarium wzięło udział 24 osoby.

 

 

11 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej w Rudzie-Hucie odbył się XXV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta. W turnieju wzięło udział 25 osób.

 

 

Ponadto 2 lutego 2024 r. odbył się konkurs plastyczny „Smartphone Brake”, realizowany na potrzeby edukacji w zakresie profilaktyki uzależnień behawioralnych. Konkurs przeprowadził Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Dzieci miały za zadanie wykonać plakat na temat przeciwdziałania fonoholizmowi wśród dzieci i młodzieży. W konkursie wzięło udział 30 osób.
Poza nagrodami dla trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach konkursu, wszyscy uczestnicy wzięli udział w wyciecze na lodowisko Icemania oraz do Regionalnego Muzeum Cebularza w Lublinie.
Konkurs został sfinansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 17 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107322

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech