Konkurs fotograficzny - ROZSTRZYGNIĘTY

Cztery Pory Roku
w Gminie Ruda-Huta 2010

Jesień fot. Marcin Hawryluk

Dnia 12 grudnia 2010r. w Gminnym Ośrodku kultury w Rudzie-Kolonii odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt.: "Cztery Pory Roku w Gminie Ruda-Huta". Tegorocznym zwycięzcą został Marcin Hawryluk.

Protokół Komisji konkursowej

Z Konkursu fotograficznego pt. „Cztery Pory Roku w Gminie Ruda-Huta” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Dnia 12.12.2010r. odbył się finał konkursu fotograficznego składającego się z czterech etapów (zima, wiosna, lato, jesień) pt.: Cztery Pory Roku w Gminie Ruda-Huta”

Do konkursu zgłosiło i przystąpiło 5 uczestników.

Oceny prac dokonała komisja konkursowa w składzie:

- Adam Marszaluk - Przewodniczący
 - Dorota Sawicka
 - Waldemar Taurogiński

Ocenie podlegało: ogólne wrażenie, oryginalne ujecie tematu, jakość techniczna, wartość edukacyjna.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

- I m-ce – Marcin Hawryluk -
 - II m-ce – Rafał Czeryna