Teatr OKO na VIII Jarosławskim Przeglądzie Teatralnym "na dziedzińcu"

W dniach od 6 do 8 września 2018 roku Teatr OKO wraz z nowo powstałym Teatrem MMS uczestniczyli w VIII Jarosławskim Przeglądzie Teatralnym „na dziedzińcu”.

Teatr OKO już po raz szósty uczestniczył w tym wydarzeniu. Tegoroczny wyjazd był wyjątkowy, ponieważ… to właśnie „na dziedzińcu” aktorzy Teatru OKO pożegnali spektakl „NIE”.

Ciekawostką, natomiast jest fakt, że uczestnicy jarosławskiego festiwalu jako pierwsi mieli okazję poznać i obejrzeć debiut sceniczny Teatru MMS.
Teatr MMS powstał 6 sierpnia 2018 r. a w jego skład wchodzą: Marcin Woszczewski, Marcin Nawrocki i Szymon Woszczewski – w skrócie MMS. W Jarosławiu zaprezentowali pokaz zatytułowany „To się okaże”. MMS określa swój styl jako improwizacyjne produkcje teatralne.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 0 → wczoraj: 30 → a dotychczas: 107697