Aktualności
Ogłoszenia

Ferie 2023

Dnia .

Od 16 do 29 stycznia 2023 r. w Hucie Kultury trwały ferie zimowe zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

17 stycznia 2023 r. - w Hucie Kultury odbyły się „Ferie z obiektywem” - otwarte warsztaty fotograficzne. Miłośnicy fotografii pogłębiali swoją wiedzę i umiejętności. Natomiast osoby, które dotychczas nie miały do czynienia z tą dziedziną sztuki mogły ją poznać od podstaw. W warsztatach wzięło udział 5 osób.

18 stycznia 2023 r. - w Hucie Kultury odbyły się warsztaty z cyklu „Zrób To Sam”, których organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie. Tym razem uczestnicy zajęć własnoręcznie wykonali bukiety z cukierków „Upominek dla Dziadków”. Biorący udział w warsztatach poznali metody wykonania papierowego krokusa z bibuły z cukierkami w środku, a to wszystko pod czujnym okiem instruktorek z Gminnego Ośrodka Kultury. W warsztatach wzięło udział 30 osób.

22 stycznia 2023 r. - w Szkole Podstawowej w Rudzie-Hucie odbył się XXIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta. Protokół 

24 stycznia 2023 r. - w Hucie Kultury odbyły się warsztaty kulinarne pod hasłem „Kuchnia meksykańska”. Uczestnicy wykonali tortillę z własnoręcznie wykonanych placków, z dowolnymi warzywami i kurczakiem. Meksykański placek tortilla to w wersji polskiej - podpłomyk. Warsztaty przeprowadziły instruktorki z Gminnego Ośrodka Kultury przy pomocy rodziców. W warsztatach wzięło udział 26 osób.

26 stycznia 2023 r. w Hucie Kultury odbyły się warsztaty plastyczne inspirowane sztuką witrażową. Uczestnicy wykonali barwną dekorację na okno lub lodówkę. Taki warsztat był okazją do pobudzenia kreatywności i rozwijania umiejętności manualnych. Zajęcia zostały przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury. W warsztatach wzięło udział 30 osób.

Ponadto Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie i Biblioteka Publiczna Gminy Ruda-Huta w ramach ferii zimowych zorganizowali w sali widowiskowej Huty Kultury projekcje filmów i bajek dla mieszkańców gminy Ruda-Huta.

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 15 → wczoraj: 24 → a dotychczas: 107320

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech